İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

112 Acil Çalışanlarına Teşekkür…

MHP Hatay ıl Başkanı şefik çirkin, ülkede düzgün giden işleri de dile getirmeyi mevcut iktidar yetkililerinden daha fazla istediklerini bildirdi. çirkin, yazılı açıklamasında, geçtiğimiz günlerde parti il binasında il genel meclis üyeleri ile toplantı halinde iken bir il genel meclisi üyesinin ani rahatsızlığı üzerine bir ambulans çağrılması talimatını verdiğini belirtti. 112 acil servisine bağlı olarak çalışan ambulansın ancak dakikalarla ifade edilecek bir zaman diliminde yetiştiğini ifade eden çirkin, şöyle devam etti: “ılk müdahale sonucu hastamız müşahade altına alındı ve gerekli sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra taburcu edildi.
 
Ayrıca gelen sağlık görevlilerinin soğukkanlılığı ve ciddiyeti de gözlerden kaçmadı. Bu sebeple 112 acilde çalışan tüm personeli ve yetkilerini tebrik ediyor ve hepsine teşekkür ediyoruz. Bilinmesini isterim ki ben bu güne kadar ne ambulans çağırdım, ne de çağrılmasına şahit oldum. Bu bakımdan böyle bir vaka ile ilk defa karşılaştım. Siyasi partiler milletin onlara verdiği görevleri yapmakla yükümlüdürler. 22 Temmuz 2007 seçimlerinde de milletimiz MHP’ye mecliste muhalefet görevi vermiştir.
 
Tabiatı ile bizlerde yine milletimizin iktidar görevi verdiği siyasi otoritenin olumsuzluklarını gündeme getirmekteyiz. Bu olumsuzlukların çok yüksek seviyede olması nedeni ile bizde mecburen olanı söylemek durumunda kalmaktayız. Ancak ülkede arada sırada düzgün giden işleri de dile getirmeyi inanın biz mevcut iktidar yetkililerinden daha fazla istemekteyiz. Ama gelin görün ki olan bu. Bu bakımdan bu güzellikleri bize yaşatanlara tekrar teşekkürü bir borç bilir ve en derin saygılarımızı sunarız.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir