İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

17 yıllık polis şehit oldu…

Dört takdir ve kırk sekiz maaş ödülü alan görev şehidi polis Ahmet özkan, Hatay Emniyet Müdürlüğü haber merkezindeki mesaisi sonrası evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.Hatay Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezinde görev yapmakta olan 17 yıllık Polis Memuru Ahmet özkan, geçirdiği kalp krizi sonucu kurtarılamadı ve görev şehidi oldu.

Hayatını kaybeden polis memuru Ahmet özkan için dün Emniyet Müdürlüğü’nde bir cenaze töreni düzenlendi. Emniyet bahçesinde yapılan cenaze törenine Vali vekili Kadim Doğan, Garnizon Komutanı Albay Recep Orhan Bakırcı, Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Defterdar ısmail çelik, Müftü Mustafa Sinanoğlu, Emniyet Müdürlüğü yöneticileri, şehit polisin görev arkadaşları ile yakınları katıldı.

Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, yaptığı konuşmada, hayatını kaybeden polis memuru Ahmet özkan’ın polislik mesleğinin tüm hasletlerini içinde barındıran çalışma arkadaşları arasında sevilen, amirlerince de takdir edilen biri kişiliğe sahip olduğunu söyledi. Törene katılan müftü Mustafa Sinanoğlu’nun dini rehberliğinde Hatay Emniyetinde görev yapan polis memuru Ahmet özkan’ın cenazesi daha sonra memleketi Islahiye’ye gönderildi. Görev şehidi polis memuru Ahmet özkan, 17 yıllık polis olup evli 2 çocuk babasıydı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir