İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

20 gündür kayıp…

ıskenderun ilçesinde yaklaşık 20 gün önce evden ayrılarak bir daha dönmeyen 16 yaşındaki Seda Yoltay’ın ailesi, kızlarının hayatından endişe ediyor.
 
 Anne Güllü Yoltay, yaptığı açıklamada, kızı Seda Yoltay’ın, Sakarya Mahallesi 288 Sokak’taki evlerinden 6 Ağustos’ta parkta oynayan kardeşlerini almak için çıktığını ve bir daha geri dönmediğini kaydetti. Ailece perişan olduklarını söyleyen anne Güllü Yoltay, ”Kızımın kaçırılmış olabileceğini düşünüyoruz. Kızım çok neşeli, girişken bir çocuktu ve her şeyini bizimle paylaşırdı. Bir sıkıntısı olsa bunu hemen dile getirirdi. Ayrıca evden kimliği dahil hiçbir eşyasını almadan çıktı. Kendi isteğiyle kaçmış olsa en azından kimliğini yanına alırdı. Kızımın başına kötü bir şey gelmesinden korkuyoruz” dedi.
 
Cumhuriyet Savcılığına, ılçe Emniyet Müdürlüğüne, tanıdıklarına ve kızının tüm arkadaşlarına haber verdiklerini kaydeden anne Yoltay, ”Gören ya da duyan olmamış. Bir insan nasıl birden bire kaybolur aklımız almıyor. Yetkililerden bir an önce kızımı bulmalarını istiyoruz” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir