İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

4 Ayrı Noktada ıftar Çadırı Kurulacak

Antakya Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı münasebetiyle mübarek ay boyunca vatandaşlar için kentin dört ayrı noktasına iftar çadırları kurulacağını bildirdi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş mübarek Ramazan ayı boyunca şehrin farklı noktalarında kurulacak iftar çadırlarında her akşam iftar yemeği verileceğini ve bunun yanısıra teravih namazını müteakip DSı Parkı’nda kurulacak şenlik alanında çeşitli konserler, tiyatro gösterileri ve etkinlikler düzenleneceğini, tüm Hatay’lıları Ramazan ayı boyunca DSı Parkı’na ailece beklediklerini ifade etti.
 
 
 
Belediye Başkanı Savaş, Ramazan ayı boyunca DSı Parkı’nda ünlü ilahi ve tasavvuf sanatçıları ile yerel sanatçıların konserler düzenleyeceğini, tiyatro şenlikleri ve çeşitli gösterilerin yapılacağını belirtti.
 
 
 
Savaş bu yıl kentin 4 farklı noktasına iftar çadırları kurulmak suretiyle mübarek Ramazan ayında dileyen herkesin bu çadırlarda iftar yemeklerini yiyebileceklerini söyledi. 
 
 
 
Başkan Savaş bu yıl 4 ayrı noktadaki iftar çadırlarının Kardeşler Mahallesi şehit Sinan Aygün Alanı’nda, Eski ıtfaiye Grup Amirliği bitişiğinde bulunan Aşevi’nde, Bağrıyanık Mahallesi Yusuf Binkaya çok Amaçlı Salonda Köy Hizmetleri Karşısı 75.Yıl Bulvarı’nda bulunan Park Alanı’nda kurulacağını belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir