İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ABD’nin Hakaret Filmine Lanet!

Ehl-i Beyt Kültür Ve Dayanışma Vakfı (EHDAV )Genel Başkanı Ali Yeral, ABD’de gösterime girmesi ile Müslüman dünyasında infiale yol açan ve Hz. Muhammed’e (sav) hakaret içerikli “Innocence of Muslims” adlı sinema filmi hakkında da sert konuştu.
 
 
D. Turunç
 
 
Ehdav Ganel Başkanı Ali Yeral, ınternet aracılığıyla gazetemize yaptığı açıklamada, “Emperyalist ABD’nin, tarih boyunca Müslüman dünyasında çıkardığı fitne, akıttığı kan ve gözyaşı, yaktığı K. Kerimler yetmiyormuş gibi, şimdi de son günlerde piyasaya sürdüğü melun ve menfur sinema filminde, iki cihan serveri Rasulullah (S.A.A) Efendimize hakaret etmekte ve Onu haşa sahte ve yalancı bir peygamber olarak izleyicilerine sunmaktadır.” dedi.
 
 
Yeral açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi, “Bizde 124 bin peygamberin tamamına tereddütsüz bir şekilde iman edip saygı duymayan Müslüman bile sayılmazken, dünyaya demokrasi, inanç özgürlüğü ve insan haklarını ürettiği silahların gücüyle ihraç etmeye çalışan ve bu konularda epey sabıkalı olan ABD’nin, aslında bu tutumu bizi fazla şaşırtmamaktadır.
 
 
 Zira onun kara tarihi bunun gibi sayısız çirkinlik, haksızlık ve hakaretlerle doludur. Yaptığımız kısa bir araştırma neticesinde bu iğrenç filmin aktöründen oyuncularına kadar birçoğunun, Siyonist ve koyu ıslam düşmanı olduklarını gördük.
 
 
 21. asırda medeniyetler ile inançlar hoşgörüsünün sıkça telaffuz edildiği bu zamanda, yine sabıkalı ABD tarafından yine Yüce ıslam dininin canım Peygamberimin hedef seçilmesini şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz! Mevlam onları ıblisle haşretsin inşallah!..”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir