İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Abdullah Melekoğlu Vefat Etti…

Antakya Belediyesi Türk Halk Müziği koro sanatçılarından Abdullah Melekoğlu önceki akşam geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
ış gezisi münasebetiyle yurt dışında bulunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş koro sanatçılarından Abdullah Melekoğlu’nun vefat haberini büyük bir üzüntüyle karşıladığını, merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm koro elemanlarına başsağlığı dilediğini belirtti. Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Meclis Başkan Vekili Halil ıbrahim Yelkaya, Başkan Yardımcıları ızzet Kakil, Raci Coşkuner, Faik Selçuk Kızılkaya, Mehmet çaparali, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri, belediye personeli, Belediye Kültür ve Sosyal ışler Müdürü Mehmet Yıldız, Türk Halk Müziği Koro şefi Yusuf Beyhan ve tüm koro sanatçıları yaptıkları açıklamalarda merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilediklerini belirttiler. Beden Eğitimi öğretmeni Alaattin Melekoğlu’nun abisi ve aynı zamanda Uzun çarşı esnaflarından da olan merhum Abdullah Melekoğlu’nun cenazesi ailesinin, akrabalarının ve tüm sevenlerinin katılımıyla dün ikindi namazına müteakip Asri Mezarlıkta toprağa verildi.
Bu arada belediye Türk Halk Müziği Korosu’nun 22 Ocak 2010 Cuma günü saat 19.30’da Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği konser, koro sanatçılarından Abdullah Melekoğlu’nun vefatı münasebetiyle ileri bir tarihe ertelendi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir