İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adaletspor şampiyonaya Hazırlanıyor…

Antrenör Delioğlu: Antalya’ dan bazı sporcuların madalya ile döneceklerine inanıyorum
 
 
Adaletspor Güreş Takımı Antrenörü Mehmet Cemil Delioğlu, 8-10 Ocak 2010 tarihinde Antalya’ da yapılacak ”Kulüplerarası Ferdi Türkiye şampiyonası”ndan bazı sporcuların madalya ile döneceklerine inandığını söyledi.
 
Delioğlu, kulübün yeni kurulduğunu, bölgede başarılı güreşçileri bünyelerinde topladıklarını, 15 ile 30 yaş arasında 100 lisanslı sporcuya sahip olduklarını kaydetti.
 
Bu sezon ilk kez ”Kulüplerarası Deplasmanlı 2. Lig” müsabakalarına da katılacaklarını ifade eden Delioğlu “Kulübümüz bir ay kadar önce Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet çinçin ile Cumhuriyet Başsavcısı Eniz Yavuz Yıldırım ve Cezaevi Müdürü Muzaffer Avcı’ın çabalarıyla kuruldu. Okulları tarayarak gelecekte kulübe yararlı olacak gençleri, ayrıca başka kulüplerde güreşen deneyimli sporcuları kadromuzda topladık. Antalya’da yapılacak Türkiye şampiyonası’na 10 sporcuyla katılacağız.
 
Bazı sporcularımın Antalya’dan madalya ile döneceklerine inanıyorum. Asıl hedefimiz milli takımlara yeni yetenekler kazandırmaktır. Malzeme, tesis ve diğer konularda bize güvenen ve destekleyenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.