İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AGC ıddiasını Sürdürüyor

28. Erhan Aksay-Osman çalgın (Kütük) Futbol Turnuvasında, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC),  Oto Alım-Satımcılar Derneği’ni 3-2 yenerek bir üst tura çıkma iddiasını sürdürdü. 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), 28. Erhan Aksay-Osman çalgın (Kütük) futbol turnuvasında, Oto Alım Satımcılar Derneği takımını 3-2 yenerek bir maçını daha galibiyetle tamamlamayı başardı.  Turnuvanın 5. maçında Nazım Koka’da Oto Alım-Satımcılar Derneği ile Karşı karşıya gelen AGC, Oto Alım Satımcılar Derneği’ni 3-2 yenerek, turnuvadaki 3. galibiyetine ulaştı ve puanını dokuza çıkardı.
 
 
 
Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) futbol takımı,  grubunda  oynadığı  5. maçta 3. galibiyetini alarak 9 puana ulaştı. AGC, ıddiasını sürdürebilmek için mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı, zevkli ve çekişmeli geçen maçta Oto alım satımcılar Derneği takımını  3-2 ile geçerek  gruptan çıkma iddiasını sürdürdü.
 
 
 
AGC,  Maça Pankart  ve Siyah Bandajlarla çıktı
 
 
 
Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) futbol takımı oyuncuları, terör olayı nedeniyle 28. Erhan Aksay-Osman çalgın (Kütük) futbol turnuvası maçına pankartla ve kollarına taktıkları siyah bandajlarla çıktı. AGC takımı, Türk Eğitim Sen Hatay 1 Nolu şubesi  tarafından hazırlanan ve üzerinde ‘Belen ve Hakkari’de şehit olan Askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz’ yazılı pankart ve kollarına taktıkları siyah bandajlarla çıktı. Maç her iki takım oyuncularının şehitler için yaptığı saygı duruşu ile başladı. Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) futbol takımı oyuncuları maça hızlı başladı. AGC takımının geliştirdiği ataklar 6. dakikada sonuç verdi. AGC takımının kazandığı penaltı atışını Murat Taşdelen gole dönüştürerek takımını 1-0 öne geçirdi. Maçta ataklarını sürdüren AGC takımı, 15. Dakikada ikinci golü Mehmet Baybo’nun  ayağından buldu ve 2-0 öne geçti. ılk yarı AGC takımının 2-0 üstünlüğü ile sona erdi. Oto alım satımcılar Derneği takımı, ikinci yarıya atak başladı ve 53. Dakikada ümit Kaya ile golü bularak durumu 2-1’e getirdi. AGC takımı maçta tekrar oyunu dengeleyerek ataklarını sürdürdü. AGC takımı  59. Dakikada Vedat Arslanyürek’in attığı golle durumu 3-1’e getirerek maçta biraz olsun rahatladı. Maçı bırakmak istemeyen Oto alım satımcılar Derneği takımı 62. dakikada Bülent Demir’in attığı golle maçı 3-2’ye getirerek beraberlik için yeniden umutlandı. AGC takımı ile Oto alım satımcılar Derneği takımı arasında oynanan maçta taraflar başka gol atmayı başaramayınca maçı 3-2 AGC takımı kazandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir