İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AGD’den öğrenciler için kermes…

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Hatay şubesi tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım amaçlı kermes Antakya Belediyesi Sergi Salonunda (Eski Belediye Binasında) açıldı .ıhtiaç sahibi öğrenciler yararına 25-30 Mart arası Belediye Sergi Salonu’nda  31 Mart – 4 Nisan arası Vali ürgen Parkı yanında devam edecek olan  kermes 25 Mart 2010 Perşembe saat: 11:00 da açıldı. Kermeste; gıda,elişi,çeyiz ve giyim malzemeleri bulunuyor.
Anadolu Gençlik Derneği Hatay şube başkanı Recep Bilgin, kermesle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bu ülkenin geleceği olan öğrencilerimize bir nebzede olsa katıda bulunmayı görev kabul eden AGD, gençlerimizin daha iyi ortamlarda daha güzel ve bilgili yetişmeleri için bu gibi faaliyetlerimiz devam edecektir.”dedi.
 
Anadolu Gençlik Derneği, bütün insanlığın yararına hayrı ikame etmek, iyi, doğru, faydalı ve adil olanı hakim kılmak için vardır. Derneğimiz kurulduğu günden bu yana “ınsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır” şiarıyla milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik yetiştirmenin gayreti içindedir. Türkiye’nin en büyük gençlik organizasyonu ve en yaygın sivil toplum kuruluşu olan AGD’nin projesi insan, muhatap kitlesi gençlik ve sevdası Türkiye’dir. Derneğimiz bütün hizmetlerinde kavga yerine barışı, düşmanlık yerine kardeşliği, çatışma yerine uzlaşmayı, kin ve nefret yerine sevgiyi, cehalet yerine bilgiyi egemen kılma misyonunu esas almaktadır. Açılışını yaptığımız bu kermesin organizasyonunda emeği geçen tüm hanım kardeşlerimizi bu hayırlı faaliyeti ile AGD teşkilatımızı tebrik ediyorum.Hayırlı çalışmalarının devamını cenabı Allah tan niyaz ediyorum. Bu vesile ile tüm duyarlı Hataylı hemşerilerimizi kermesimize bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir