İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akademiye Yeni Doğum Uzmanı

özel Antakya Akademi Hastanesi’nde yeni Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı göreve başlıyor.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
özel Antakya Akademi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. ıbrahim Yaman Konuyla ılgili yaptığı yazılı açıklamada, “kuruluşumuzdan bu yana Hastanemizde şifa bulan her hasta, buradan yüzü gülerek çıkan her vatandaşımızla daha da büyüyeceğimize ve daha da güçleneceğimize olan inancımızla, hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha yükseltmek adına, gittikçe kadromuzu güçlendirmeğe çalışıyoruz.
 
 
 
Başkent üniversitesinden kadromuza kattığımız Op Dr Erdem TURHAN’ın hastanemizde ve Antakya’ da özellikle Laparoskopik Ameliyatlarda ve riskli gebelik takibinde bir açığı kapatacağına inanıyoruz.  6 Temmuz Cuma gününden itibaren Hastanemizde hasta kabulüne başlayacak olan Op. Dr. Erdem TURHAN’ın hastanemiz açısından olduğu kadar bölge açısından da büyük bir şans olduğuna inanıyoruz.  Doktor Turhan,  Riskli gebelik takibi, Laparoskopik cerrahi( kapalı yöntemle yumurtalık kisti, acil jinekolojik operasyonlar, kist operasyonları, kısırlık cerrahisi, myomektomi ve histerektomi), histeroskopik cerrahi operasyonlar ve jinekolojik onkolojik cerrahi alanlarında uzmanlaşmıştır.” dedi.
 
 
 
Op. Dr. Erdem Turhan Kimdir?
 
 
 
1978 yılında ıskenderun’ da doğdu. ilk ve orta öğrenimini ıskenderun’ da tamamladı. 1996 yılında istanbul üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 2002-2007 yılları arasında Bakırköy Doğumevi Kadın ve çocuk hastalıkları Hastanesinde uzmanlık eğitimini yaptı. 2007-2009 yılları arasında Kahramanmaraş Göksun Devlet Hastanesinde Devlet Hizmet Yükümlülüğünü tamamladıktan sonra 2009-2011 yılları arasında Başkent üniversitesi Konya Araştırma ve Uygulama Merkezinde Tümör Cerrahisi, Endoskopik Cerrahi ve Riskli Gebelik Takibi alanlarında Prof. Dr. Cemalettin AKYüREK ile çalıştı. Perinatoloji, ınfertilite ve Jinekolojik onkoloji alanlarında yurtiçi ve yurtdışında yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.
 
 
 
Klinik ılgi alanları:  Jinekolojik onkoloji, Jinekolojik endoskopik cerrahi ve Perinatoloji dir.
 
 
 
üye olduğu Dernek ve Kuruluşlar
-Türk Jinekolojik Onkoloji derneği
-Jinekolojik Endoskopi derneği
-Türk jinekoloji ve obstetrik derneği
-Türk perinatoloji derneği

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir