İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ali Tezel Antakya’da

Birçok ulusal kanalda çalışma Hayatı-Sosyal Güvenlik konularında çeşitli programlar hazırlayıp sunan Ali Tezel, Akdeniz ıhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonunda bugün düzenlenecek olan küme toplantısına katılarak, YMS ihracatçılarının konuğu olacak.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya, Adana ve Mersin’de faaliyet gösteren yaş meyve ve sebze ihracatçılarının katılacağı küme toplantısının ilk bölümünde, Akdeniz Yaş Meyve Sebze ıhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak, “Devlet Yardımları” konusunda katılımcıları bilgilendirecek. 
 
 
 
Toplantının ikinci bölümünde ise, Dokuz Eylül üniversitesi ıktisadi idari Bilimler Fakültesi’nde çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel ılişkiler Eğitimi almış olan, 10 yılı aşkın bir süredir Akşam Gazetesi’nde ve Skytürk, Kanaltürk, Samanyolu Haber, NTV gibi televizyon kanallarında, çalışma Hayatı-Sosyal Güvenlik konularında çeşitli programlar hazırlayıp sunan Ali Tezel, “Mevsimlik Tarım ışçileri Sosyal Statüleri ve Dünyadaki Uygulamaları” konusunda danışmanlık hizmeti verecek.
 
 
 
1998’de yayınlanan Yargı Kararlarıyla Donatılmış Sosyal Sigorta Mevzuatı ve Bağ-Kur Yasası, 2000 yılında yayınlanan Sosyal Sigortalar Mevzuatı ve örnek Yargı Kararları ve diğerleri de 2005 yılında olmak üzere yedi adet yayınlanmış kitabı bulunan Ali Tezel, yaş meyve sebze ihracatçıları açısından büyük öneme sahip “Mevsimlik Tarım ışçileri”ne ilişkin soruları yanıtlayarak, bu konudaki sorunlara ışık tutacak. 
 
 
 
Bugün 15.00-19.00 saatleri arasında, Antakya Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantımıza tüm işadamların davetli olduğu belirtildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir