İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altınözlülerden AGC Ziyareti…

Altınözülüler Derneği Başkanı ömer Kuday ve yönetim kurulu üyeleri, yeni yönetimini belirleyen Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Abdullahoğlu’nu, Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nde ziyaret ettiler.
 
Ziyarette, başkan Abdullahoğlu’ nu kutlayan ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyen Altınözülüler Derneği Başkanı ömer Kuday “Yerel basın siyasilerin, derneklerin ve vatandaşın en büyük güvencesidir. Toplumu bilinçlendirme adına yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri kutluyorum. Yaptığımız çalışmaları kamuoyuna aktarmada, yerel basına büyük görevler düşüyor. Altınözülüler Derneği olarak bu konuda Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmalarını takdir ediyoruz. Tüm Altınözülüler adına, yeni yönetimini belirleyen Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ni kutluyoruz. Ahmet Abdullahoğlu’ nu da kutlayarak bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 
AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yerel basın olarak, tüm siyasi partilere, derneklere ve sivil toplum kuruluşlarına eşit mesafede olduklarının altını çizen Başkan Abdullahoğlu “Halkımızı doğru bilgilendirme adına emek veriyoruz. Siyasi partiler, STK’ lar ve dernekler ile işbirliği içerisinde hareket etmeliyiz” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir