İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya böyle temizlik görmedi…

Antakya Belediyesince başlatılan ve kentin tüm dinamikleri tarafından destek gören “çevre ve Temizlik Kampanyası” tam hız devam ediyor. Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Antakya Belediyesince başlatılan “çevre ve Temizlik Kampanyası’na” işafen yaptığı açıklamada;
 
“Vatandaşlarımız, Mahalle Muhtarlarımız, Esnaf Temsilcilerimiz, Sivil Toplum örgütü Temsilcilerimiz, Resmi Kurum ve Kuruluşlarımız kısacası hep beraber “Elbirliğiyle Antakya’mızı temiz ve çağdaş bir görüntüye kavuşturmalıyız” dedi.
 
Başkan Savaş, daha çağdaş ve daha uygar bir kent olmanın birinci şartının temiz bir çevre, temiz bir şehir olduğunu belirtirken, tüm bireyler olarak çocuklarımıza, torunlarımıza, gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakmanın en önemli görevimiz olması gerektiğini vurguladı. Antakya Belediyesince başlatılan “çevre ve Temizlik Kampanyası’na” verilen desteğin memnuniyet verici olduğunu vurgulayan Başkan Savaş bu konuda el birliğiyle daha yapacak çok işlerinin olduğunu belirtti.
 
Bu arada Antakya Belediyesi ekipleri “çevre ve Temizlik Kampanyası” çerçevesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Oluşturulan özel timlerle Belediye Temizlik ekipleri hafta içi ve hafta sonu mahalle mahalle dolaşarak hummalı bir şekilde temizlik çalışmalarına devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.