İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya çok güzel yerlere gelecek…

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı şükrü Tandoğan ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkan Yardımcısı Fikret Gökçe, Genel Sekreter Yusuf Günaydın, Sosyal ışler Başkanı Osman Yaşar Eken ile birlikte ıstanbul, Trabzon, Sakarya ve Denizli Muharip Gaziler Derneği Başkanları ve Hatay Muharip Gaziler Derneği şube Başkanı Mehmet Ramiz Bakır yer aldı.
 
 
 
Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı şükrü Tandoğan, özellikle Başkan Savaş’ı ziyaret amaçlarını şöyle açıkladı: “Ben ve başka illerden gelen diğer arkadaşlarım olarak bize karşı gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. çalışmalarınızı hep duyuyorduk, kısa zamanda kent içinde oldukça iyi düzenlemeler, çok sayıda kalıcı iş ve ileriye dönük projelerin aktif olduğunu kendimiz de gördük. ıcraatlarınızla şehrinin ve halkının geleceğini düşünen bir başkana sahip oldukları için Antakyalıların  şanslı olduğunu düşünüyorum. Eminim ki, bu kadar gayret ve emeğinizle Antakya çok güzel yerlere gelecektir”.
 
 
 
Başkan Savaş, Tandoğan’a gözlemleri ve tespitleri için teşekkür ederek, “Kentimize yapmış olduğunuz ziyaret bizleri çok memnun etti. Sizleri ağırlamaktan gurur duyarız. çünkü gazilerimizin her biri vatanımızın emanetidir. Bizler tüm şehit ailelerimize, gazilerimize ve gazi ailelerimize doğrudan bakmak, ilgilenmek zorundayız. Gazilik, Türk toplumuna has bir değerdir, onlara sahip çıkmak da asli görevlerimizdendir” dedi.Ziyaret sonrasında günün anısına hediyeler verildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir