İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya’ da Anlamlı Seminer…

28. Bölge Hatay Eczacı Odası ve Hatay ıl Sağlık Müdürlüğü katkılarıyla 15 Mayıs 2010 Cumartesi günü gerçekleşecek seminerde “çocuk Nörolojisi” enine boyuna masaya yatırılacak. Hasta yakınları aydınlatılmaya çalışılacak.
 
 Serebral Palsi (Spastik çocuk), Epilepsi(Sara), Ateşli Havale, Başağrısı gibi birçok nörolojik rahatsızlıkların konuşulacağı seminer ücretsiz ve tüm halkımıza açık olarak gerçekleştiriliyor.Antakya Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonunda 15 Mayıs’ta saat 14 ‘teki seminerde konuşmacı olarak Hacettepe üniversitesi çocuk Nörolojisi Ana Bilim Dalı  uzmanlarından Prof. Dr. Sabiha Aysun ve Prof. Dr. Güzide Turanlı yer alacak.
 
 Antakya’ da böylesi anlamlı bir seminerin yapılmasında aktif girişimlerde bulunan Antakya Devlet Hastanesi çocuk Nöroloğu Cahide Yılmaz yanısıra salon temininde rol üstlenen Ticaret Odası Başkanı Hikmet çinçin Antakya halkının takdirini topladı. Görüşüne başvurduğumuz hasta yakınları oldukça aydınlatıcı olacağına inandıkları bu ve buna benzer seminerlerin artması temennisinde bulunurken katkı sunan herkese teşekkür ettiler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir