İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya’ da Dostluk Turnuvası…

Taekwondo dostluk turnuvası Antakya’da yapılacak.
Geçtiğimiz haftalarda G.Antep’te yapılan dostluk turnuvasının bir benzeri şimdi Antakya’da gerçekleştirilecek.
 
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Mehmet Erişik Spor Kulubü Basın Danışmanı Mehmet Hüseyin Zorkun, dostluk turnuvalarının sporcuların gelişimi ve bir kaynaşma ortamının yaratılması açısından büyük önemi olduğuna dikkat çekerek, “Mehmet Erişik Spor Kulübü sporcuları yılların başarılı antrenörü Mehmet Erişik nezaretinde çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. çeşitli yaş gruplarında ve her kademede kuşak sahibi olan Mehmet Erişik Spor Kulübü sporcuları Türkiye şampiyonalarında dereceler elde ve Hatay’ı en iyi şekilde temsil etmek için büyük bir disiplin içinde çalışıyorlar. Antakya’da kendi aralarında yaptıkları turnuvaların yanı sıra şehirler arası dostluk turnuvalarına da katılım gösteriyorlar. Geçtiğimiz haftalarda G.Antep’te güzel bir dostluk turnuvası düzenlenmişti. şimdi ise G.Antep şahinbey Belediyesi Spor Kulübü antrenör ve sporcuları Antakya’ya gelecekler ve Mehmet Erişik Spor Kulübü sporcuları ile özel turnuvada dostluk maçları yapacaklar. Turnuvanın en büyük amacı sporcuların gelişimine katkı sağlamak ve kaynaşma ortamı yaratmak olacak. Sporcularımız salon içinde yaptıkları antrenmanlar ile turnuvaya çok iyi hazırlandılar” dedi.
 
Mehmet Erişik Spor Kulubü adına bir açıklama yapan antrenör Mehmet Erişik, Antakya’ya davet ettikleri şahinbey Belediyesi Spor Kulübü antrenör ve sporcularını Antakya’da ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyacaklarını ifade ederek, “bizler taekwondo sporuna gönül verdik ve sporcularımızın gelişimi için büyük bir ciddiyet ve disiplin içinde çalışıyoruz. Türkiye ve Dünya çapında Hatay’ın adını taekwondo ile duyurmaya kararlıyız. Bu anlamda dostluk turnuvalarını da çok önemsiyoruz. Başarılı bir turnuva olacağına inanıyorum” dedi.
 
Antakya ve G.Antep sporcularının karşılaşacağı özel dostluk turnuvası 13 Mart 2010 Cumartesi günü saat 10:00’da Mehmet Erişik Spor Kulübü salonunda gerçekleştirilecek.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir