İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya Gazetesi 43 yaşında…

Antakaya Gazetesi; 4 Eylül 2009’da 43. yayın yılını geride bırakarak 44. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor… Gazetenin kurucu sahibi merhum N. Gassan Seyfittinoğlu’nun; ardından hizmet bayrağını teslim alan gazeteci kökenli oğlu Sinan Seyfittinoğlu’ nun insan haklarına saygılı, emekten yana , değişim ve yeniliğe açık, yaslara, kurallara uyan, mesleğinde “Doğru haber, tarafsız yorum” parolasını gözeten hizmet anlayışı ve ekip çalışmasına önem veren büyük çaba, özveriyle bu günlere gelindiğini okurlarıyla paylaşan Antakya Gazetesi’ ni, şok Grup ailesi olarak biz de tebrik ediyoruz.

43 yılı geride bırakarak 44. yılına girmesi nedeniyle protokol üyeleri başta olmak üzere çeşitli kişi ve kuruluş temsilcilerinden kutlama mesajları alan Antakya Gazetesi tüm mesajları büyük incelik olarak niteledi ve gazetelerine gönderilen kutlama mesajlarını okurlarıyla paylaştı.

***Sayın; Sinan Seyfittinoğlu Antakya Gazetesi Sahibi ANTAKYA Gazeteniz ANTAKYA’nın yayın hayatında 43’üncü yılına girmesi nedeniyle; başta şahsınız olmak üzere bütün gazeteniz çalışanlarını kutlarım M. Celatettin LEKESıZ (Vali)

 

*** Sayın Sinan Seyfittinoğlu Antakya Gazetesi Sahibi Antakya Gazetesi’nin yayın hayatında 44.yılına erişmesi münasebetiyle başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınızı içtenlikle kutlarım. ılkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışını ödün vermeden sürdürerek kamuoyunda saygın bir yer edinen gazetenizin bugünlere gelmesinde emeği geçenleri kutlar, selamlarımı ve sevgilerimi sunarımı. Doç. Dr. Lütfü SAVAş (Antakya Belediye Başkanı)

 

*** Sayın, Sinan Seyfittinoğlu Antakya Gazetesi çok zorlu bir dönemde kuruldu. Aile dostumuz rahmetli N.Gassan Seyfittinoğlu basın hayatında kaleminden ödün vermeden büyük mücadeleler vererek bu gazeteyi yaşattı. Bundan sonra da N.Gassan Seyfittinoğlu’nun ilerici ve tutarlı fikirleri doğrultusunda yayın hayatına uzun yıllar devam etmesi dileği ile, N.Gassan Seyfittinoğlu’nu rahmet anıyoruz. ımtiyaz sahibi Sinan Seyfittinoğlu’na başarı dileklerimizle, Mehmet Ali-Nida Paşa

*** Antakya Gazetesinin 43.kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimizle kutluyor, başta gazete sahibi Sinan Seyfittinoğlu olmak üzere, gazete çalışanlarını sevgi, barış ve dostluk duygularımızla tebrik ediyoruz. ıMO Hatay şube Yönetim Kurulu Adına Cihat Mazmanoğlu

*** Sayın Sinan Seyfettinoğlu Antakya Gazetesi Sahibi Yayın hayatımızın tarafsız, ilkeli, objektif habercilik ve yayın anlayışınızla 43 yılı geride bırakmanın huzurunu yaşadığınıza inanıyor ve bundan sonrada aynı anlayış içerisinde yayın hayatınızı devam ettireceğinize güvenimizin tam olduğunu belirtmek isteriz. Büyük bir coşkuyla kutladığınız 44. yılınızda HAGıAD camiası olarak şahsınızı, ailenizi ve tüm çalışanlarınızı kutlar, başarılarınızın devamını dileriz Saygılarımızla Aykut özbuğday (HAGıAD Yönetim Kurulu Adına)

 

*** Sayın Sinan Seyfittinoğlu Antakya Gazetesi sahibi Antakya Gazetesinin yayın hayatında 44. yılına girmesi nedeniyle başta şahsınız olmak üzere sizi ve tüm çalışanlarınızı kutlar, başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla Mehmet Ali Kuseyri(ATB Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyesi)

 

***Sayın Sinan Seyfittinoğlu Antakya Gazetesi Sahibi Hatay’ın en köklü yayın kuruluşları arasında yer alan Antakya Gazetesi başarılarla dolu 43 yılı geride bıraktı. Bugüne kadar bölgemize ilişkin konuları basın meslek ilkeleri doğrultusunda gündeme getirerek, bölgemizin gelişmesinde ve halkın bilgilendirilmesinde önemli bir rolünüz oldu. Bizler de bu vesileyle 44. yıldönümünüzü kutlar; başarılarınızın devamını dileriz. Hatay KAGıD Başkanı Yasemin Mıstıkoğlu Ve KAGıD Basın Sözcüsü Zekiye Yiğitbaşı

 

*** Sayın Sinan Seyfittinoğlu (Antakya Gazetesi Sahibi) Sahibi bulunduğunuz “Antakya Gazetesi’nin” 44. yayın yılına girmesi dolayısıyla yaşadığınız sevinç ve onur bizleri de mutlu etmiştir. Zaman zaman yerel basına getirilen her türlü ekonomik zorluklara rağmen 43 yıldır kesintisiz olarak toplumun haber alma hakkına katkıda bulunmuş olmanız takdire şayandır. Kurucusu, yerel basın duayeni Cemiyetimizin kurucularından rahmetli Gassan Seyfittinoğlu’nun aziz hatırası önünde saygıyla eğilirken, Bu güzide gazetenin okuyucusuna ulaşmasında başta siz olmak üzere tüm emeği geçenleri kutlar daha nice yıllara ulaşmasını dileriz. Antakya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Adına Ahmet Abdullahoğlu (Başkan)

 

*** Sayın Sinan Seyfittinoğlu Antakya Gazetesi ımtiyaz Sahibi 44 yıldır Gazetenizin göstermiş olduğu dürüst ve tarafsız yayıncılık ilkesi sayesinde Antakya halkı tarafından büyük bir takdir ve ilgiyle sevilerek okunmaya devam ediliyor. Bu kuruluş yıldönümünde başta siz olmak üzere tüm gazete çalışanlarını içtenlikle kutlar, bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar dilerim. Saygılarımla. Dişhekimi Nebil Seyfettin (Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu üyesi)

 

Güzel insan, değerli gazeteci; Sayın Sinan Seyfittinoğlu, babanız merhum N. Gassan Seyfittinoğlu’ nun gazetecilikteki başarısını hiç ödün vermeden 43. yıla onurla, gururla taşımanızı tebrik ediyorum. Tesadüfi olmadığına inandığım gazetecilikteki başarınızın tıpkı bize olduğu gibi, bu işe yeni giren meslektaşlarınıza ışık olmasını temenni ederim. Başta siz olmak üzere, gazetede emeği geçen herkesi kutlarım. Nice 43 yıllara. Saygılarımla. Tamer Kerimoğlu ( şok Grup Başkanı ; 92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo, 98.5 Melodi fm ve Asya Gazetesi imtiyaz sahibi)

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.