İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya güzelleşiyor…

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, vatandaşların Ramazan’ı huzurlu ve güzel ortamda geçirebilmeleri için yoğun bir programla çalıştıklarını bildirdi.
 
Savaş, yazılı açıklamasında, Antakya Belediyesine bağlı ekiplerin, şehir genelindeki asfaltlama, yama, refüj temizliği ve ağaç budama çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Atatürk Caddesi boyunca ekili palmiye ağaçlarının trafik görüşünü engellememesi amacıyla ağaçlarda budama ve soyma çalışması yapıldığını hatırlatan Savaş, şöyle devam etti: “Ayrıca Esenlik Mahallesi 113. sokakta da yine aynı şekilde ağaç budama çalışması gerçekleştiriliyor. Trafik akışının yoğun olduğu bölgelerdeki refüj temizleme çalışmaları da sürüyor.
 
2 ekiple şehir genelinde sürdürülen asfaltlama ve yama çalışmaları şükrü Balcı Caddesi’nde devam ediyor. şehir genelindeki tüm çalışmaların yaklaşan Ramazan’a kadar yoğunlaşması bekleniyor. Vatandaşlarımızın huzurlu ve güzel bir ortamda Ramazan’ı geçirebilmeleri için yoğun bir programla çalışıyoruz. Periyodik olarak tüm şehrin genelindeki eksiklikleri gidereceğiz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.