İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakya Ramazan’a hazır…

Yaklaşan Ramazan Ayı öncesinde Antakya Belediyesi’ne bağlı ekiplerin çalışmaları giderek yoğunlaşıyor.
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın direktifleriyle Antakya’da Ramazan Ayı’nın huzurlu bir şekilde geçirilebilmesi amacıyla bir dizi tedbir alındı. şehrin genelinde zabıta ekiplerinin denetimleri sürerken, temizlik ekiplerinin cami temizliği, cadde ve Pazar yerleri temizliği gibi faaliyetleri de devam ediyor. Ayrıca Antakya Belediyesi Asri Mezarlığı’nda onarım ve temizlik çalışmaları yürütülüyor.
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yaklaşan Ramazan Ayı münasebetiyle şehir genelinde bir dizi tedbir alındığını, Ramazan Ayı’nın huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşanması amacıyla çalışmalarının sürdüğünü bildirdi. Ramazan Ayı’nın sevgi, hoşgörü ve bereket ayı olduğuna dikkat çeken Başkan Savaş, “Biz de bu ulvi ayı hemşehrilerimizin huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirebilmeleri amacıyla bazı önlemler aldık, çalışmalarımız da devam ediyor. Temizlik ekiplerimiz camilerimizi temizliyor.
 
Ayrıca yoğun olması beklenen semt pazarlarımız da periyodik olarak yıkanıyor. Yine yoğun olması beklenen Antakya Belediyesi Asri Mezarlığımızda da temizlik ve yenileme çalışmaları yapıyoruz. şehir genelinde herhangi bir olumsuzluğun olmaması amacıyla zabıta ekiplerimiz sürekli denetim gerçekleştiriyor.
 
Hijyen ve temizlik konusunda hassas davranmayan esnafımıza uyarılarda bulunup cezai müeyyide uyguluyoruz. Temizlik konusunda hassas davranan esnafımıza ise teşekkür ediyoruz.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir