İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antakyalı Kobiler ıçin Büyük Fırsat

TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu; “Antakya’da girişimcilik ruhunu taşıyan herkes bu merkezden faydalanmalı, ABıGEM Antakyalı Kobiler için büyük bir fırsattır”
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya Ticaret Borsası’nın (ATB) davetlisi olarak ilimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile birlikte Türkiye Avrupa Birliği ış Geliştirme Merkezi (ABıGEM) ve ATB çok Amaçlı Toplantı Salonu’nun açılışını gerçekleştirdi.
 
 
 
Türkiye’deki 19. ABıGEM olan Antakya ABıGEM’in açılışında konuşan TOBB Genel Başkanı Hisarcıklıoğlu, Antakyalı KOBı’lerin bu merkez iyi faydalanmaları gerektiğini ifade ederek, “Antakya’da girişimcilik ruhunu taşıyan herkes bu merkezden faydalanmalı, ABıGEM Antakyalı Kobiler için büyük bir fırsattır” şeklinde konuştu.
 
 
 
KOBı’lerin danışman bulundurma imkânlarının olmadığına dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, ödenecek küçücük paralarla KOBı’lerin ABıGEM’den her türlü danışmanlık hizmetini alabileceklerini söyledi.
 
 
 
Antakya’da girişimcilik ruhunu taşıyan herkesin bu merkezden faydalanması gerektiğini altını çizen Hisarcıklıoğlu, “Antakya’ya yaptığım ziyaretin asıl nedeni ABıGEM’i açmaktır. 
 
 
 
Burası Antakyalılar için büyük bir fırsattır. KOBı’lerden alınacak cüzi miktarlar karşılığında onlara her türlü danışmanlık hizmeti verilecek.
 
 
 
 Tüm KOBı’ler buradan alacakları danışmanlık hizmeti ile mallarını nereye ihraç etmeleri gerektiğini ya da neler üretmeleri gerektiğini öğrenecekler.  Termenin Antakya’nın bu merkezden istifade edip zengin olmasıdır. Antakya’da bu potansiyele sahiptir. 
 
 
 
ABıGEM’den danışmanlık hizmeti almanın ücretsiz olma imkanı da vardı ancak ücretsiz olan şeylere çok kıymet vermediğimiz için az da olsa bir ücret alınmasına karar verdik. 
 
 
 
Böylelikle para ödeyen KOBı’ler ödedikleri paranın hakkını almak için bu birimden daha fazla faydalanacaklardır.” açıklamasında bulundu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir