İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Armutluspor’a Forma Hediyesi

Bu sezon Hatay Amatör Küme Süper Lig’de mücadele verecek olan Armutluspor’a antreman forması hediye edildi, baklava ikramında bulunuldu.
 
Armutluspor’a formaları hediye eden Mert Petrol sahibi Habip Sivri, “Semtimizin takımını daha yüksek yerlerde görmek için elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışacağız. Armutluspor’a bugün için antreman forması hediye ediyoruz. Güle güle kullansınlar” açıklamasında bulundu. Sümer halı sahada çalışmalarına başlayan Armutluspor takımı kendi arasında maç yaptı. Zevkli ve çekişmeli bir ortamda geçen çalışma sonrasında Armutluspor Yöneticilerinden Yusuf Güzel futbolcuları motive etmek için baklava ikramında bulundu.
 
Armutluspor Basın Sözcüsü Can Atar’da yaptığı açıklamada, “Armutluspor olarak süper ligde misafiriz. Hedefimiz şampiyon olarak 3. lige çıkmaktır. Kulübümüze antreman forması hediye eden Mert Petrol sahibi Habip Sivri’ye ve baklava ikramında bulunan yöneticimiz Yusuf Güzel’e jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu davranışların tüm taraftar ve yöneticilerimize örnek olmasını diliyorum” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.