İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Artiz Mektebi’ Antakya’da…

HSBC çalışanlarının iş dışında  sosyal bir birliktelik sağlamak  ve kurum kültürünü yaşatmak amacıyla kurduğu HSBC People, sanatsal etkinlikler, spor turnuvaları, festival gibi etkinliklerde biraraya gelmenin yanısıra bu yıl Artiz Mektebi’ni sahneye taşıyorlar.
 
 
HSBC Bank çalışanlarının yaklaşık bir sene boyunca özveriyle çalışıp, büyük emek harcanarak ortaya çıkardığı ‘Artiz Mektebi’ isimli oyunu Anadolu turnesi kapsamında şimdi de Antakya’da izleyicileri ile buluşacak. 22 Ocak 2011 tarihinde Antakya Kültür  Merkezi salonunda oynanacak olan oyundan elde edilen gelirler, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne bağışlanacak.
 
 
HSBC çalışanları tarafından hayata geçirilen “Artiz Mektebi” çalışanların iş dışında keyifli vakit geçirmelerini ve HSBC kültürünü pekiştirmelerini sağlarken aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerilerine destek vermekte. HSBC people son 3 yılda düzenlediği farklı etkinlikler ve oyunlar ile Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne toplam 265 tekerlekli sandalyenin bağışlanmasında öncülük etti. HSBC People yeni oyunlarla da eğitime olan desteğini daha da arttırmayı amaçlıyor.
 
 
Müjdat Gezen ve Kandemir Konduk’un ünlü oyunu Artiz Mektebi’nin yönetmenliğini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Apo Kaya, oyunun müziklerini ve oyuncuların şan eğitimlerini ise aranjör Seçil Akın üstlendi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir