İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Asfalt kaymak…

 Kentin ana arterleri başta olmak üzere şehir genelinde asfaltlama faaliyetlerini aralıksız sürdüren Antakya Belediyesi, prestij caddeler kapsamında daha önce birçok cadde de olduğu gibi 1.tabaka asfaltlama çalışmasını tamamladığı Cumhuriyet Caddesi’nde 2. ve son tabaka kaymak asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. 

 

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, prestij caddeler projesi kapsamında geçtiğimiz aylarda altyapı yenileme ve 1.tabaka asfaltlama faaliyetlerini tamamladıkları caddelerde 2. tabaka kaymak asfaltlama çalışmalarına Cumhuriyet Caddesi’nden başlandığını belirtti. Belediye Başkanı Savaş, çalışma kapsamında belediye ekiplerinin Cumhuriyet Caddesi’ nde PTT önü ile öğretmenevi kavşağı arasında kalan bölgede asfaltlama faaliyeti gerçekleştirdiğini belirtti.

 

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Cumhuriyet Caddesi’ nde 2. etap asfaltlama çalışmasını tamamladık. Hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun. Diğer caddelerimizde de 2. tabaka asfaltlama faaliyetlerimiz periyodik program kapsamında yürütülmeye devam edecektir. 

 

Yağmursuyu, içme suyu, kanalizasyon, doğalgaz hattı gibi altyapı sorunlarını çözüme kavuşturduğumuz tüm caddelerimizde asfaltlama çalışması gerçekleştirdik. Kentimizin gelişmesi, güzelleşmesi ve kalıcı çözümler adına yürütülen bu çalışmalardan dolayı hemşerilerimizden yapılan hizmetleri takdir eden ifadeler duymak bizler için onur ve kıvanç kaynağıdır. Kentimizde üst yapı çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

 

Hedefimiz bu çalışmalarımızı da yoğum bir tempoyla sürdürerek Antakya’mızı daha çağdaş ve daha modern bir görünüme kavuşturmak suretiyle şehrimizi başta hemşerilerimiz olmak üzere yerli ve yabancı turistlerimize yakışır bir kent haline dönüştürmektir.” dedi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir