İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ATSO Başkanı Çinçin Sessizliğini Bozdu…

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet çinçin liste kaydırmaları iddialarını cevapladı…

ATSO Başkanı Hikmet çinçin, liste kaydırmaları iddialarına suskunluğunu bozdu…

CıDDıYE ALMADIM…

çinçin, rakibi Ezelsoy’a da adeta meydan okuyarak; “Her platformda tartışmaya hazırım” mesajı gönderdi. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet çinçin, dün Antakya Ticaret Borsası yönetimini tebrik ziyaretinde kısa süre önce kendi meclis grubundaki bazı üyelerini gruplarda kaydırma yapıldığı şeklindeki iddiaları ve toplantıyı düzenleyenleri ciddiye almadığını kaydederek; “Rakibim Ali Ezelsoy’a her konuda tartışma çağrısı yapıyorum” açıklamasında bulundu. ATSO yönetici kurulu üyeleri ve bazı meclis üyeleriyle birlikte dün Antakya Ticaret Borasını ziyaretle yeni yönetimi tebrik eden Hikmet çinçin ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri ve yönetimi ile geçen süreçte çok uyumlu birliktelik içinde olduklarını bazı etkinlikleri ortak gerçekleştirdiklerinin altını çizdikten sonra sözü önümüzdeki hafta sonu yapılacak ATSO seçimlerine getirdi.

Antakya’ya yakışır bir seçim süreci geçireceklerine olan inancını dile getiren Hikmet çinçin bu arada Antakya Gazetsi muhabirinin “Kısa süre önce bazı meclis üyeleri ile basın toplantısı yaptı ve gruplarda kaydırmalar yapıldığını öne sürdüler. Siz ise sessiz kaldınız Bir şey söyleyecek misiniz?” şeklindeki sorusuna cevaben özetle şunları söyledi:

“Meslek grupları listeleri 6 ay önce mecliste onaylandı ve 15 gün süreyle de meclis üyeleri ile üyelerimizin itirazlarına açık bırakıldı. Bu süreç yerel basında da ilan şeklinde gündeme geldi. Bu süre içinde 40 itiraz yapıldı. Ancak bu süreç sanki hiç yaşanmamış gibi bana 3 gün önce plaket veren bazı meclis üyesi arkadaşlarımız çıkıp basın toplantısı yaparak bu iddiaları ortaya atıyorlar. Bunu Antakya Gazetesi de yayınladı. Ben ne bu arkadaşları ne de ortaya attıkları iddiaları ciddiye almıyorum. ATSO Başkanı Hikmet çinçin, “Rakibim Ali Ezelsoy’un beni tartışmaya davet ettiğini öğrendim buradan açıkça ilan ediyorum Ali Ezelsoy ile her zeminde her konuda ATSO’nun geçmişini de geleceğini de tartışmaya hazırım. Hiç bir soru işareti kalmasın. Haksızlıklar varsa görüşürüz.” Kaynak: Antakya Gazetesi’nden yararlanılmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir