İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ballıöz Yardım ıstiyor

Antakya Merkeze bağlı Ballıöz Köyünde faaliyet gösteren Amanos Piknik yeri ve Restaurant işletmecisi Soner Oflazoğlu, Yaşadıkları elektrik problemleri ve yolların bozuk olmasından dolayı kaynaklanan sıkıntıları dile getirmek için basın açıklaması yaptı.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Ballıöz köyünde bulunan Amanos Piknik yeri ve Restaurant’ta Basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda buluşan işletmeci Soner Oflazoğlu, yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi.
 
 
 
Ballıöz köyünün turizm alanında değerlendirilebilecek bir yer olduğunu savunan Soner Altınöz, “Ballıöz köyü doğal güzellikleri ile göz dolduran sakin ve nezih bir ortam, günde ortalama beş yüz kişi günübirlik olarak buraları ziyaret ediyor.” dedi.
 
 
 
Köy yollarının belirli bir kısma kadar il özel idaresi tarafından yapıldığını ancak bu çalışmaların yeterli olmadığını ve sokak aydınlatmalarının da eksik olduğunu ifade eden Oflazoğlu,  Sokak aydınlatmaları için Tedaş’a defalarca dilekçe vererek başvuruda bulunarak kendilerine ait trafoları Tedaş’a vermeyi istediklerini, karşılığında ise buraya gelen vatandaşların daha güvenli bir ortamda seyehat edebilmeleri için sokak aydınlatılmasının yapılmasını istediklerini belirterek bu girişimlerinden sonuç alamadıklarını söyledi.
 
 
 
Oflazoğlu konuşmasının devamında yetkililerin Ballıöz’ün kalkınması yönünde adımlar atacağına inandığını dile getirdi.
 
 
 
Amanos Piknik Yeri ve Restaurantta düzenlenen toplantıya çekmece Beldesine bağlı Yeşilkent Mahalle Muhtarı Fikret çolakoğlu, Güzelyayla Mahalle Muhtarı Mehmet Oflazoğlu ve çok sayıda gazeteci katıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir