İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başarı Belgesi ıle Motive Ediliyor

ıl genelinde mesai mefhumu gözetmeden büyük fedakârlıkla görev yapan, hizmet içinde ve dışında üstün başarı ve gayretleri görülen kamu personeli “Başarı Belgesi” ile ödüllendirilerek motive ediliyor.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Vali M. Celalettin Lekesiz, Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen törende 70 personele daha ‘Başarı Belgesi’ verdi.
 
 
 
Törende kısa bir konuşma yapan Vali Lekesiz,  başarı belgelerinin personelin moral ve motivasyonunu yükseltmesinin yanı sıra onlara artı bir yük yükleyeceğini ifade ederek, ‘çünkü bu belgeler bir standardı yakaladığınızı gösterir ve onun altına düştüğünüz zaman iç dünyanızda mahcubiyet yaşarsınız. Bundan sonra daha iyisini yapmalıyım diye düşünür ve çaba gösterirsiniz, bu da iyi bir şeydir.’dedi.
 
 
 
Lekesiz, ilimizi her alanda daha iyiye ve güzele götürebilmek için tüm personelin var gücü ile çalıştığını ifade ederek, ‘Biz biliyoruz ki, daha güçlü bir geleceği kurabilmek akıl dolu bugünlerden başlar. çok çalışmamız, çok çalışmamıza da akıl katmamız lazım. Emeğinizi Hatay’dan ve Hataylılardan esirgemediğiniz, tavır ve davranışlarınızla örnek bir kamu görevlisi olduğunuz için sizleri başarı belgesi ile ödüllendirdik. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.’dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir