İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan’ dan Esnafa Teşekkür…

 Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ışyeri önü ve Kaldırım ışgalleri ile rast gele satış yapan Seyyar Satıcı esnafımıza yönelik 01 Ekim 2009 itibariyle “Sıfır ışgal Sıfır Seyyar” uygulaması başlattıklarını belirtti.
 
Başkan Savaş, gerek kent yaşayanına gerekse şehrimizi ziyaret eden yerli ve yabancı turistlere daha modern bir Antakya görüntüsü sunma adına uygulamanın kendileri için oldukça önem taşıdığını ifade etti. “Sıfır ışgal Sıfır Seyyar Uygulamasının” başarıyla gerçekleştirilmesi halinde bu durumdan en çok saygıdeğer esnafımızın karlı çıkacağını belirten Başkan Savaş, tarihi ve kültürel zenginliğiyle ünlü şehrimize elbirliğiyle modern bir kent görünümünün eklenmesi halinde özellikle turizm açısından kendilerine kimsenin ulaşamayacağını vurguladı.
 
Başkan Savaş çağdaş bir kent görünümüne kavuşulması için olmazsa olmazlarından biri olan “Sıfır ışgal Sıfır Seyyar Uygulamasına” değerli esnafımızın katkı vereceğine, belediye ekiplerinin denetimlerine gerek kalmadan sorumluluk bilinciyle hareket edeceğine olan inancının tam olduğunu, şimdiden saygıdeğer esnafımıza teşekkür ettiğini söyledi.
 
Ayrıca; uygulama konusunda kendilerinden desteklerini esirgemeyen Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Teksöz’ ün nezdinde tüm oda, dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine şükranlarını sunduğunu belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.