İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Savaş’ a Teşekkür…

Geçtiğimiz günlerde yeni görevine başlayan Hasiad Başkanı Yahya Nalçabasmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Nalçabasmaz ziyarette, Belediye Başkanı Savaş’ a Hasiad olarak önümüzdeki süreçte Antakya’nın gelişmesi ve kalkınması adına düşündükleri ve planladıkları projelerden bahsederken ortaklaşa yürütülecek faaliyetlere de hazır olduklarını belirtti. Nalçabasmaz ayrıca Hasiad yönetiminden 5 değerli işadamı arkadaşlarının Hatayspor yönetim kurulunda görev almalarını sağladıklarını, Hatayspor’a sağladığı maddi ve manevi destekten ötürü Hasiad adına Belediye Başkanı Savaş’a teşekkür ettiklerini belirtti.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Savaş ise, yeni görevinden dolayı Nalçabasmaz ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti ve başarılar diledi. Antakya’nın daha çağdaş bir konuma getirilmesi amacıyla yürütülecek çalışmalarda her türlü işbirliğine hazırız. 10,5 aylık görev süremiz içinde projelerimizi hayata geçirirken katılımcı yöneticilik anlayışımızdan hareketle resmi kurumlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle, muhtarlarımızla, esnafımızla ortak harekete, özel bir önem verdik.
 
Başkan Savaş, Hasiad Başkanı Nalçabasmaz’ın Hatayspor konusundaki iyi dileklerine karşın; “Hatayspor bizim gözbebeğimiz, şehrimizin takımı. Belediye Başkanı olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirdik, bundan sonraki süreçte de desteğimiz sürecek. Takımımıza kentin tüm dinamikleri olarak her daim elbirliğiyle sahip çıkılması, destek verilmesi gerekir.” dedi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir