İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Savaş’ tan GSıM’ e Ziyaret…

Antakya Belediye Başkanı Lütfü SAVAş  ılimizde yapılacak yeni spor kompleksleri hakkında bilgi alışverişinde bulunmak üzere Gençlik ve Spor ıl Müdürü Ali Rıza TüTüNCüOğLU’nu makamında ziyaret etti.
 
Başkan Savaş ziyarette yaptığı konuşmada özellikle Antakya’da yaşanan spor alanları hakkında yaşanan sıkıntıları dile getirirken, bu sıkıntıların giderilmesi için başta Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleri ve esnaf odalarıyla koordineli bir çalışmanın önemine vurgu yaptı.
 
 Yeni yapılması düşünülen stat hakkında da fikir teatisinde bulunan Başkan Savaş; Her şey Halkımız için. Hatay’da spor imkanlarını en iyi şekilde vatandaşımıza sunmak, onların sosyal hayatın içinde yerlerini almalarını sağlamak birinci hedefimizdir dedi.
 
 Ziyarette duygularını dile getiren ıl Müdürü Tütüncüoğlu’da; Sayın Başkanın bu gayret ve çabalarını takdirle karşılıyoruz. Başkanımızın spor anlamında her girişiminin yanında ve destekçisi olacağız. Bizim vizyonumuz ve misyonumuz belli. Türk gençliğinin bir arayış içinde olduğu bu dönemde onları kötü alışkanlıklardan uzak tutup sosyal hayata geçmelerini, toplumda başarılı bir birey olabilmeleri konusunda Sayın Savaş’la birlikte neler yapabileceğimizi müteala ettik.
 
 
Umarım bu birlikte çalışma isteğimiz en kısa dönemde meyvelerini verecektir diyerek duygularını dile getirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir