İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan’a Taraftarlardan ziyaret…

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin ve beraberindeki dernek üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin ziyarette yaptığı açıklamada, başta Hatayspor olmak üzere, ilimizde profesyonel-amatör tüm spor branşlarına, spor kulüplerine ve sporculara sağladığı destek ve katkılardan ötürü Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ettiklerini belirtti. 
 
Belediye Encümen Salonu’ndan gerçekleşen ziyarette heyet adına konuşan Dernek Başkanı Ergin, “Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya yaptığı hizmetleri takdirle karşılıyor ve Hatayspor Taraftarlar Derneği olarak sonuna kadar destekliyoruz. Bu desteğimizin ve memnuniyetimizin ifadesi olarak Sayın Başkanımızı bugün ziyaret ederek kendisine çiçek, bordo-beyaz kaşkol ve derneğimizin yaptırmış olduğu takvimi takdim etmek istedik. Sayın Başkanımıza derneğimize olan katkı ve desteklerinden ötürü de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor Taraftarlar Derneği’nin başta ana takımımız Hatayspor olmak üzere şehrimizde ve özellikle salon sporlarında faaliyet gösteren takımlarımıza destek verdiğini, verilen bu desteğin daha geniş kitleler tarafından daha da artmasını dilediğini belirtti. Başkan Savaş, “Hatayspor bizim gözbebeğimiz. Hepimizin ortak sevdası. Hepimiz elbirliğiyle takımımıza desteğimizi sürdürüyoruz, sürdüreceğiz. Hatayspor’un yanı sıra Antakya Belediyesi olarak sportif alanda da aktif bir yönetim anlayışı sürdürüyoruz. Bünyemizde kurulan Gençlik Spor Kulübü’nde 14 farklı spor branşında faaliyet gösteriyoruz. Kadınlar Basketbol 1. ve 2.ligde, Erkekler Voleybol 2.Lig’de, ışitme Engelliler 1.Futbol Ligi’nde ve Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi’nde, belediye spor kulüplerimiz başarıyla mücadele ediyorlar. 
 
Bununla birlikte satranç, masa tenisi, atletizm, okçuluk, güreş, judo, karate ve tekvando branşlarında faaliyet gösteriyoruz ve şehirde amatör-profesyonel tüm spor branşlarına destek veriyoruz. Bu sayede gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlıyor, gençlerimizin sağlık, sosyal, kültürel ve toplumsal yaşamlarına pozitif yön veriyoruz. Bu vesileyle spor kamuoyunu ve taraftarlarımızı hem kalben hem de fiili olarak tüm takımlarımıza destek vermeye, stadlarımızı ve salonlarımızı hınca hınç doldurarak takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum.” dedi. 
 
Ziyaretin sonunda Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin tüm dernek üyeleri adına, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, spora ve sporcuya olan katkı ve desteklerinin bir ifadesi olarak çiçek ve üzerinde Antakya şivesi ifadelerinin esprili bir dille yansıtıldığı bordo-beyaz kaşkol takdim etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir