İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bask’lılar Bilgilendirildi…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, 20 aylık hizmet döneminde kentte gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını bilgilendirmeye devam ediyor. Savaş, daha önce Memur Sen’e bağlı sendika temsilcileri, Türk Kadınlar Birliği üyeleri, Antakya Gönüllüler Derneği üyeleri, Ak Parti ıl ve Merkez ılçe Teşkilatı’nı bilgilendirmeye yönelik ayrı ayrı toplantılar düzenlemişti. Belediye Başkanı Savaş, geçtiğimiz günlerde ise Hagiad Başkanı Aykut özbuğday’ın konuğu olarak Anemon Otel’de katıldığı toplantıda Genç ışadamlarına yapılan hizmetler hakkında detaylı bilgiler sunmuştu.
 
 
Sivil toplum kuruluşlarını bilgilendirme toplantıları kapsamında Başkan Savaş’ın hafta sonundaki konukları ise Bask’a (Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu) bağlı sendika temsilcileri idi. Belediye Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya Bask Hatay ıl Temsilcisi Metin Yılmaz ve beraberindeki sendika temsilcileri katılım gösterdi.
 
 
Toplantıda Antakya Belediyesi’nin 20 aylık icraatlarını slayt sunum eşliğinde sendika temsilcileriyle paylaşan Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Raci Coşkuner, toplantıya katılım gösteren konuklarla yapılan hizmetler ve projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.
 
 
Gerçekleştirilen hizmetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, slayt gösterimi sonrasında Bask’a bağlı sendika üyelerinin çeşitli konularda sordukları soruları yanıtlama imkanı buldu.
 
Bask Hatay ıl Temsilcisi Metin Yılmaz sendika temsilcileri adına Belediye Başkanı Savaş’a bir teşekkür plaketi sunarken yaptığı konuşmada, 20 ayda yaptığı hizmetlerle adeta uyuyan şehri uyandıran, kenti ayağa kaldıran Belediye Başkanı Savaş’a teşekkür ettiğini belirtti. Başkan Savaş ise plaketten dolayı teşekkür ederken, hizmetlere çıtayı daha da yükselterek kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade etti. Savaş, Bask’a bağlı sendika üyelerini aileleriyle birlikte şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Hatayspor ve Antakya Belediyespor Bayan Basketbol takımının maçlarında görmeyi arzu ettiğini belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir