İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bendevi Palandöken Antakya’da…

“Ahilik Kültürü” Haftası kutlamaları programı çerçevesinde yer alan “Ahilik Pilav” ikramına Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in de katılacağı bildirildi.
Bugün Antakya Küçük Sanayi Sitesi’nde saat 12.30 da gerçekleştirilecek olan Ahilik Kaftanı giydirme ve Ahilik Pilavı ikramına esnafında katılması bekleniyor.

Esnaflar iç içe olmak amacıyla düzenlenen etkinlik hakkında kısa bir konuşma yapan HESOB Başkanı Kadir Teksöz, “Bugün Antakya Küçük Sanayi Sitesi’nde saat 12.30 da gerçekleştireceğimiz etkinlikler bizim için büyük önem taşımaktadır.

5 gün boyunca süren kutlama etkinlikleri hem yerinde oldu, hem de anlamlı oldu. Her zaman ki gibi esnaflarla iç içe olduk, ayrıca bu esnada esnaflarımızın sorunlarını da dinledik.

Düzenleyeceğimiz Ahilik Kaftanı giydirme ve Ahilik Pilavı ikramı etkinliklerine Adalet Bakanı Sadullah Ergin, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, oda başkanlarımız ve esnafımız katılacaktır” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir