İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beren Saat mağduru oynuyor…

Fatmagül’ ün Suçu Ne? Adlı dizi için oyunculara ve senaristlere psikolog desteği verildi. Dizi için çekilecek tecavüz sahnesinde rol alacak oyunculara 2 gün tecavüzcü ve mağdur psikolojisi anlatıldı.
 
Kanal D’ nin yeni yayın dönemindeki iddialı projeleri arasında yer alan “Fatmagül’ ün Suçu Ne?” dizisinin çekimleri başladı. Beren Saat’ in 6 yıl önce keşfedilmesini sağlayan “Türkiye’ nin Yıldızları” programında birlikte yarıştığı Engin Akyürek’ le başrolünü oynadığı dizide, kendisine tecavüz eden 4 gençten biriyle evlendirilen Fatmagül’ ün dramı ekrana taşınıyor.
 
Yeni yayın döneminde ‘Aşk – ı Memnu’ nun yerine perşembe akşamları yayınlanacak dizinin çekimleri başlamadan önce Oyuncular iki gün psikolojik destek aldı.
 
Senaryoyu okuyan ve senaristler Ece Yörenç ile Melek Gençoğlu’ na da danışmanlık yapan psikologlar, Oyunculara tecavüzcü ve mağdur psikolojisiyle ilgili bilgiler verdi. Dizide Beren Saat’ in oynadığı Fatmagül’ e deniz kenarında çamaşır yıkarken 3’ ü zengin, 4 sarhoş genç tecavüz ediyor. Engin Akyürek, “Kerim”, Kaan Taşaner “Erdoğan”, Engin öztürk “Selim”, Buğra Gülsoy ise “Vural” rollerini canlandıracak. 1986’ da Vedat Türkali’ nin senaryosundan Süreyya Duru’ nun çektiği aynı adlı filmde Fatmagül’ ü Hülya Avşar, Kerim rolünü ise Aytaç Arman canlandırmıştı.
 
Hilal Saral’ ın yönettiği dizinin çekimleri istanbul’ dan sonra çeşme’ de devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir