İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Birlik Ve Beraberliğimizi Bozamazlar

Eğitim-BirSen Hatay şube Başkanı önal, “Türkiye’nin gücü ve istikrarından rahatsız olan mihraklarca büyütülen ve korunan terör örgütünün bu eylemleri birlik ve beraberliğimizi bozamayacak, bölgesel güç olma yolundaki ülkemizi bu kararlılığından döndüremeyecektir”
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Eğitim-BirSen Hatay şube Başkanı Cevat önal geçtiğimiz günlerde PKK terör örgütü tarafından yapılan hain saldırılarda şehit düşen 8 asker için bir başsağlığı mesajı yayınladı. 
 
 
 
Mesajında terörün bu ülkenin ortak sorunu olduğunu dile getiren Başkan önal, “Terör, bu ülkenin ortak sorunudur. ıç siyasete alet edilmeden, terör belasından kurtulmak için gereken yapılmalıdır. ülke enerjisi, iç siyasete harcanmadan birlik ve beraberlik içinde, terör belasından kurtulmaktan ekonomik büyümeye, uluslararası arenada söz sahibi olmaya kadar gerekli mecralarda harcanmalıdır. Türkiye’nin gücü ve istikrarından rahatsız olan mihraklarca büyütülen ve korunan terör örgütünün bu eylemleri birlik ve beraberliğimizi bozamayacak, bölgesel güç olma yolundaki ülkemizi bu kararlılığından döndüremeyecektir” diyerek mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:
 
 
 
“Terör örgütü tarafından Hakkâri’nin şemdinli ilçesi Dağlıca bölgesindeki askeri birliklerimize yapılan saldırı sonrası çıkan çatışmada 8 askerimizin şehit, 16 askerimizin de yaralandığı; Belen ilçemizde dün akşam saatlerinde çıkan çatışmada ise bir askerimizin şehit olduğu bilgisini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. şehitlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, silah arkadaşları ve milletimize baş sağlığı dilerken, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir