İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BıRSıAD’dan Bakanı Ergin’e ziyaret…

BıRSıAD (Birleşik Sanayici ve ışadamları Derneği öncülüğünde, GüNSıAF(Güneydoğu Sanayici ve ışadamları Derneği)ve TUSKON üyesi 5 dernek başkanı Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin’i makamında ziyaret etti.
 
BıRSıAD’ı Başkan Ali ışgören’in yurtdışında olması nedeniyle başkan vekili ve yönetim kurulu üyesi ömer Yücedal’ın temsil ettiği görüşmede GüNSıAF üyesi diğer dernek başkanları REGıAD (Reyhanlı Girişimci ışadamları Derneği) Başkanı Servet Yeter, KıSıAD (Körfez ıskenderun Sanayici ve ışadamları Derneği) Başkanı M. Tamer Eker, DöGıAD (Dörtyol Girişimci ışadamları Derneği) Başkanı Turhan Soylu’da hazır bulundu.
 
Ziyaret sırasında BıRSıAD başkan vekili ömer Yücedal, Bakan Ergin’i yeni görevinden dolayı tebrik etti. Ayrıca kısa bir süre önce gerçekleşen TUSKON ve bağlı federasyonlardan GüNSıAF’ın da katkılarıyla düzenlenen Dünya Ticaret Köprüsü Programı ve öneminin yanı sıra, ilimizin sorunları ile ilgili fikir alışverisinde bulunuldu. ılçe işadamları dernek başkanları da kendi ilçeleri hakkında bilgiler verirlerken,zor bir görevin başına getirilmiş olan bakana dönemi içerisinde zorlukların üstesinden geleceğine olan inanç ifade edildi.
 
Adalet Bakanı Sayın Sadullah Ergin de bakanlık olarak ülkemizin hukuk kuralları çerçevesinde yeniliklerine devam edeceğini, gelinen nokta itibariyle dünden daha iyi konumda bir Türkiye’ye sahip olduklarını,yarının daha güzel olacağını ifade etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir