İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bisikletliler Derneği’nden Ziyaret…

Bisikletliler Derneği Antakya Temsilciliği üyeleri Sosyal Hizmetler çocuk Esirgeme Kurumu (SHçEK) yurtlarında kalan çocukları ziyaret etti.
 
 
Dernek Başkanı Eşem Baklacı, yaptığı açıklamada, üyelerle birlikte yurtta kalan çocukları ziyaret ederek hem onlarla oyunlar oynadıklarını, hem de armağanlar dağıttıklarını söyledi. Bu gibi sosyal etkinlikleri artırarak sürdüreceklerini ifade eden Baklacı, şöyle devam etti: ”Burada çocuklarla sohbet etme imkanımız oldu.
 
 
 
Yetkililerle de görüşüp, çocuklarımız için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizi belirttik. Dernek olarak amacımız sevgi ve ilgi bekleyen küçük çocuklara yardım etmek çocuklarımızın güvenli, sevgi dolu sıcak bir ortamda barındıklarına şahit olduk. çocuklarla sohbet ettik. Onlarla birlikte oyunlar oynayıp, fıkralar anlatıp şarkılar söyledik.
 
 
 
çocuklarımız bizler için çok önemli değerlerdir. Onların temelini ne kadar sağlam atarsak geleceğimize yatırımı o kadar sağlam yaparız. çocuklarımızın iyi yetişmesi, bizleri o derece onurlandırıyor, çocukların en çok sevgiye ihtiyaçları var yuvada kalan çocuklara ayrı bir hassasiyet göstermek gerekiyor.”
 
 
Baklacı, kendilerine yardımcı olan SHçEK Müdürü Mevlüt Aydın’a teşekkür ettiler.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir