İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bisikletliler ıftarda Buluştu…

Leman bisiklet kulübü ve Bisikletliler Derneği Antakya Temsilciliği iftar yemeğinde buluştular…
Amaçları, Daha yaşanabilir bir dünya ve daha temiz bir çevre için bisikleti insanlara sevdirmek ve bisiklet severleri bir arada toplamak amacında olduklarını söyleyen LBK ve Bisikletliler Derneği Antakya Temsilciği üyeleri bu amaçları doğrultusunda durmaksızın güzel etkinliklere devam edeceklerini belirttiler.
  Eski belediye sarayı önünde toplanan gurup hep birlikte iftar yapacakları yere doğru yol aldılar. Katılımın geniş olduğu etkinlikte bisiklet severler hem bir arada iftar yapmanın hem de iki grup üyelerinin buluşmasıyla oluşan güzel sohbet ortamda keyifli dakikalar geçirdiler.
 
Leman Bisiklet Kulübü adına konuşma yapan Antakya Sorumlusu Talip Köleoğlu: “Bisikleti insanlara sevdirmenin ve Dikkatli, Bilinçli bisiklet kullanmanın önemini hepimiz biliyoruz. Daha yaşanabilir bir Dünya ve Daha Temiz Bir çevre sloganıyla çıktığımız bu yolda bizlere destek olan herkese teşekkür ederim” dedi. Köleoğlu’ nun konuşmasının sık sık bisiklet severlerin yoğun alkışlarıyla kesilmesi dikkat çekiciydi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir