İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Biz burada geçiciyiz…

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ve üyeleri Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’i göreve başlaması sebebiyle ziyaret ettiler.
 
Hatay Esnaf Odaları Birliği adına konuşan Birlik Başkanı Kadir Teksöz, üniversitenin bacasız bir fabrika olduğunu belirterek “buradaki öğrencileri anneleri babaları devlete, sizlere, esnafa güvenerek teslim etmişlerdir. Onlara da sizlerin huzurunda başarılar diliyoruz. Yeni göreviniz hayırlı olsun” dedi.
 
 
 
Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ise “biz burada geçiciyiz, kalıcı değiliz. Görevde bulunduğumuz sürece sizlerle dayanışma içerisinde Hatay’ın ekonomik ve sosyal kalkınmasına hizmet edebilirsek, bizim için şeref olur. Unutmayacağımız bir güzellik olur. Adımızın da iyi anılmasına vesile olur. Esas olan şey toplumumuzun huzur içinde kalkınmasını temin etmektir. Siz bunlar için zaten çalışıyorsunuz.
 
 
 
Biz burada sizlerin şu anda istihdam ettiğiniz personelin yürütmekte olduğu mesleklerin daha üst düzeyde daha iyi bilgiyle donanmış olarak yürütmeleri ya da ihtiyaç duyduğunuz elemanları için elimizden gelen her türlü bilgi birikimimizi kullanacak, kurslar, seminerler, paneller ve sempozyumlar veya projelerle, ortak uygulamalarla artırma yolunda gerekli katkıyı sağlayacağız” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir