İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalışkan, “Zaman Saadet Zamanı”…

Saadet Partisi Antakya Belediye; Başkan Adayı Necmettin çalışkan kampanyada son gün öncesi dün Esentepe semt pazarını dolaştı ve burada esnaf ve vatandaşlarla görüşmesinde onurlu seçmenin güvendiği, temiz, dürüst, adaya oy veren olduğunun altını çizerek;
 
“Seçim çalışmalarımızda büyük sevgi gördük. Bu sevgi seli oya dönüştüğü takdirde seçimin açık ara tartışmasız galibiyiz” açıklamalarında bulundu.
 
SP Belediye Başkan adayı Necmettin çalışkan yarınki seçim öncesi son açıklamasında seçmenlere şu mesajları verdi: “Aileni malını kime emanet edebiliyorsan belediyeyi de ona emanet et. Vereceğin oyla Antakya’nın yüzlerce trilyonluk bütçesini, parasını, mal varlığını emanet edeceksin. Emanet edeceğin kişinin şahsıyla beraber kadrosu da dürüst, temiz şaibesiz, güvenilir kimselerden olsun. Vereceğin oy; aynı zamanda ülkenin genel gidişatıyla ilgili de beş yıllık vekâlettir. Vekâlet sorumluluktur, sorumluluğunu bilinçli kullan. Geçtiğimiz dönemde IMF politikalarıyla yer altı yer üstü servetimiz yabancıya devredildi. Borcumuz iki katına çıktı. Sağ, sol davası boş ve bayat numara. Bu gün görevde halen 20 yıllık kadro var. Belediye Başkanları değişiyor kadro aynı hizmet hepsinde de sıfır. Bu defa Antakya’nın makûs talihini birlikte yenelim. Geleceğimizi mutlu yarınlarımızı emin ellere teslim edelim. Falancanın kazanmasını nasıl engellerin değil; kim kazanmalı bu göreve kim layık. En iyi hizmet kim yapar, kim yemez, yedirmez ibadet aşkıyla çalışır. Kim benim gibi halktan biri olarak yaşar, benim gibi düşünür, beni temsil eder. Kimin kapısını çalmadan rahat girer derdimi anlatırım.”
 
Saadet partisi adayı Necmettin çalışkan’ın seçmenle temaslarında verdiği mesajlar özetle şöyle: “ınanıyorum ki halk bu seçimde denenmiş ve yıpranmış partileri ve adayları değil; denenmemiş ,yıpranmamış partiyi belediyecilikte uzmanlaşmış, herkese adil ve eşit hizmet götürmüş partiyi tercih edecektir. Bu seçim aynı zamanda Saadet Partisinin yeni genel başkanı Ekonomi Profesörü Numan Kurtulmuşa da verilecek bir kredidir. Halkımızın bu şansı tanıyacağından eminim. Kazanır-kazanmaz oyunları dışımızdakilerin anti propagandasıdır. Seçimi kazanmak senin bir oyunla mümkündür.
 
Onurlu seçmen; gönlündeki aslana, güvendiği adaya oy veren seçmendir.Güvenin, umudun oya dönüşeceğini düşünüyorum. şükrediyorum ki;  kampanya boyunca herkesten her kesimden büyük destek sevgi teveccüh gördük. Tek bir kimse beceremezsin, yüz kızartıcı suçun var, gibi onur kırıcı üzücü bir ifade de bulunmadı. Tersine herkes en iyi, en dürüst, en temiz, bu göreve en layık herkesi kucaklayacak bir tek sizsiniz dedi.  Bu sevgi seli oya dönüştüğü takdirde seçimin açık ara tartışmasız galibiyiz.” SP adayı Necmettin çalışkan, BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun Helikopter kazası nedeniyle şehir içinde dolaşan sesli anons araçlarını durdurarak planlanmış radyo ve randevulu programlar haricindeki seçim gezilerini de iptal etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir