İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalışkan’dan Köy Ziyaretleri…

SP adayı çalışkan, Bakanların ilimiz ziyaretleriyle ilgili olarak da “Sadece seçim zamanı değil başka zaman da hatırlasınlar” açıklamasında bulundu.
 
Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Necmettin çalışkan merkez gezilerinden fırsat buldukça da köy ziyaretlerinde bulunarak partisine ve il genel meclis adaylarına destek talebinde bulundu.
 
Necmetkin çalışkan, önceki gün Bohşin ve Apaydın köylerine ziyaretlerde bulundu,ardından Narlıca Beldesinde de nokta ziyaretleri gerçekleştirdi. Akşam saatlerinde de Kırıkhan ilçesine geçen çalışkan burada yayın yapan KRT Tv nin canlı yayın konuğu oldu.
 
Program sonunda Kırıkhan’da partililerle bir araya gelen çalışkan durum değerlendirmesi yaparak partililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Necmettin çalışkan burada yaptığı açıklamalarda ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 
Bakanların son günlerde Hataya yaptığı yoğun ziyaretleri eleştiren çalışkan; ”şimdiye kadar nerdeydiniz? Seçim gelince mi Hatay aklınıza düştü” sorusunu sordu. çalışkan devamla “Sayın bakanların Hatayı hatırlaması çok hoş.
 
Keşke bu hatırlama seçim atmosferinde değil de daha önce olsaydı. Bunun siyaseten iki anlamı vardır.
 
Birincisi devlet imkanlarının istismar edilerek seçim kampanyası yapılmasıdır. ıkincisi de sayın milletvekillerinin kendilerini ve adaylarını yetersiz görmelerinden de kaynaklanıyor. Bize kimse inanmıyor, biz itibar görmüyoruz bari bakanlarımız gelsin demektir.” ülke genelinde Saadet Partisine çok büyük katılımlar olduğunu belirten SP Antakya Belediye Başkan adayı Necmettin çalışkan, bunların içinde en çok Demokrat Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ümmet Kandoğan, Prof Mehmet Bekaroğlu,  Tiyatro Sanatçısı Esra Acun, Film yönetmeni Gani Rüzgâr şavata ve şanlıurfa ve Kırşehir il Belediye Başkanları, Malatya eski MHP Belediye Başkanı Yaşar çerçi ile diğer eski milletvekillerinin kamuoyunda partisine olumlu imaj etkisi yaptığını söyledi. çalışkan devamla; “Kuşkusuz bu katılımlar ilimizde de etkisini göstermiştir.
 
ılimizde de pek çok rakip partilerde hizmet etmiş arkadaşımız bugün Saadet saflarına katılmış ve belediye başkan adayımız olmuştur dedi. Hatay’da 76 belediye başkanlığında da seçimlere gireceğiz. Bu seçim ne kadar güçlü kadrolara sahip olduğumuzun göstergesi olacaktır” dedi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir