İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ÇBB Antakya’da toplandı…

çukurova Belediyeler Birliği’ nce düzenlenen ve 4 gün sürecek olan Hizmet ıçi Eğitim Semineri Antakya’da başladı. Antakya Ottoman Place Oteli’nde gerçekleştirilen seminere Mersin, Osmaniye ve Hatay illeri belediye başkanları, meclis üyeleri, encümen üyeleri, belediye başkan yardımcıları, genel sekreter ve yardımcıları, yazı işleri müdürleri ile ilgili diğer birimlerin personelleri katılım gösterdi.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, çukurova Belediyeler Birliği’ ne kendilerine böylesi bir toplantıya ev sahipliği fırsatı verdikleri için teşekkür etti.Daha önce akademisyen olduğunu ve sadece 6 aydır belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan Başkan Savaş, “Bu tür toplantılar bilenlerin bilmeyenlere çok şey öğrettiğine şahit olduk.
 
Tecrübeli belediye başkanlarımızın yeni başkanlarla mevzuat konusunda tecrübelerini paylaştığı bir ortam oluyor. Doktorluğum dönemimde de bizler ağabeylerimizden ablalarımızdan bu tür toplantılar vasıtasıyla çok şey öğrenmiştik. Bu tür eğitim seminerlerinde birikimli arkadaşlarımızın daha az birikime sahip arkadaşlara çok şey öğreteceklerini çok iyi biliyorum. Bu nedenle de bu toplantıyı düzenleyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
 
Sizleri ayrıca burada misafir etmekten hem kendi adıma hem de belediyemiz adına onur duyuyorum. Burada kaldığınız süre içerisinde umarım misafirperverliğimizden memnun kalırsınız. Bu toplantının da herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Antakya Otoman Otelde Başlayan 4 günlük çukurova Belediyeler Birliği hizmet içi eğitim semineri Salı günü sona erecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir