İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Celtis’in ışe Alım Kursu devam ediyor …

Kursu tamamlayan ilaç mümessillerinin ülkenin her yerinde işe başlayacağını vurgulandı.
 
Celtis ılaç Firması’nın ışe Alım Kursu Antakya’da devam ediyor. 15 şubat 2009 tarihinde başlayan 25 şubat 2009 günü sona erecek olan ışe Alım kursuna 40 ılaç Mümessil adayı katılıyor.
 
Kurs sonunda eğitimlerini tamamlayacak olan ilaç mümessilleri’nin Türkiye’nin her yerinde işe başlayacağını dile getiren Celtis ılaç Doğu Güneydoğu ve Akdeniz Türkiye Saha Müdürü Mehmet Değirmenci, yaptığı açıklamada, Eğitim ve ışe Alım Kurslarının periyodik aralarla devam ettiğini dile getirerek, “Kursumuz 10 boyunca devam edecek.
 
ılk mülakatlarını geçen arkadaşlarımıza firmamız düzenlenen seminerlerde en iyi şekilde eğitmeye çalışıyorlar. Zaten seçilmiş olan arkadaşlarımız kurslardan önce yapılan mülakatlarda ayrı ayrı değerlendiriliyor. Celtis ılaç Firması Eğitmenleri tarafından bilgilendirilen ılaç Mümessili arkadaşlarımız tam donanımlı olarak göreve başlıyorlar” dedi.
 
Celtis ılaç Doğu Güneydoğu ve Akdeniz Türkiye Saha Müdürü Mehmet Değirmenci, bölgedeki çalışmalarının ve etkinliklerinin devam edeceğini ifade ederek, “önümüzdeki günlerde yapacağımız etkinliklerle Celtis ılaç Firmasının adını duyuracağız” diye konuştu.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir