İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cesur Projelere ıhtiyaç Var…

Antakya Ticaret Borsası Başkanı ve Türkiye Odalar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Kuseyri, Milletvekili adayları anketinde 2. sırada yer almasından dolayı, kendisine destek verenlere teşekkür etti.
Yaptığı yazılı açıklamasında, bazı yerel gazetelerin “SıYASı PARTı GöZETMEKSıZıN KıMı VE NASIL BıR MıLLETVEKıLı GöRMEK ıSTıYORSUNUZ” anketinin sonuçlarına göre 2. isim olarak öne çıkmasından dolayı Hatay halkına bu teveccühünden dolayı teşekkür eden Mehmet Ali Kuseyri, anket sonuçlarından son derece duygulandığını ifade etti. Hatay halkına hizmet etmek, kendisi için büyük bir onur olduğunu ve daima Antakya ve Hatay’ın kalkınması için her türlü çabayı gösterdiğini dile getiren Mehmet Ali Kuseyri, açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
 “Yapılan anket sonrasında listede Antakya’mızın saygın isimleri yer almıştır. Hatay halkının siyasi parti gözetmeksizin ortaya çıkardığı isimlerin her biri birbirinden değerli kişilerdir. Yapılan anket sonucunda Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin ile birlikte ön planda yer almam beni çok mutlu etmiştir. çünkü ben siyasetin içinde hiç yer almadım. Benim tek gayem her zaman Hatay’ımızı ve Antakya’mızı en iyi yerlere taşımak olmuştur. Düzenlenen ankete mail atarak ve telefon ederek katılan halkımıza beni 2.sıraya layık görmeleri benim için çok büyük bir onurdur. Halkımıza sizlerin aracılığıyla çok teşekkür etmek istiyorum.”  
 
Antakya’nın Sorunu Bizlerinde Sorunudur…
Hatay’ın artık cesur ve heyecan verici projelere ihtiyacı olduğunu dile getiren Mehmet Ali Kuseyri, açıklamasının son bölümünde şu görüşlere yer verdi:“Benim için çok büyük bir sürpriz olmuştur. Antakya Ticaret Borsası Başkanlığı’na ve TOBB Yönetim Kurulu üyeliğine seçildiğim günden itibaren Akdeniz Bölgesinin, ilimizin ve Antakya’mızın sorunlarını çözmek benim için bir kutsal görev olmuştur. 
 
Hepimizin tek gayesi Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesi için en iyi hizmeti getirmektir. Bu anlamda Antakya’mızın sorunu bizlerin de sorunudur. Hatay’ın ve Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesi için, ilimizle ilgili sorunların aşılmasında Sayın Valim ve Belediye Başkanımızla birlikte her zaman tüm kesimleri kucaklayan anlayışla, birlik ve beraberlik içerisinde sizlerle ve halkımızla birlikte çalışma yapmaya çalıştık ve bundan sonraki çalışmalarımızı da Hatay’ımızın ve Antakya’mızın bekleyen sorunlarının üstesinden gelip ilimizi en iyi yerlere getirmek için elimizden gelen tüm desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğiz.
 
 Bizlere düşen sorumlulukla; bugünün emanetlerini geleceğe doğru aktarabilmek adına görevimizi yerine getirme bilinci ile buradayız. Amacımız, bu gönül sorumluluğumuzla bu birlik ve beraberliğimizin, barış ve hoşgörü kentimizi sonsuza dek yaşatmak, pek çok önemli olan bu değerlerimizi Antakya ile bütünleştirerek kentimizi daha yaygın bir şekilde tanıtarak kentimizin cazibesini her alanda arttırmaktır. 
 
Daha güzel bir hayat, daha mutlu bir insan ve daha güçlü ve zengin bir ülke için şahsım ve Antakya Ticaret Borsası olarak projeler üretmeye devam ediyoruz ve etmekteyiz. Bir ülkenin vatandaşları kendilerini ne ölçüde güvende hisseder, ne ölçüde özgür olur ve ne ölçüde refah sahibi olursa kendisini ülkesinin o derece gerçek sahibi hisseder.
 
 Hatay’ın kendi cazibesinin yanında yaratıcı, cesur ve heyecan verici hedeflere ve projelere ihtiyacı vardır. Artık büyük denizlerde yüzme zamanı gelmiştir.Hatay’a ve halkımıza hizmet etmek benim için her zaman büyük bir onurdur.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir