İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CHP ve AKP’nin Program Tekrarı Pazar…

şok Grup Radyoları “Radyo şok , Melodi Radyo  ve Asya Radyo ; Beyaz Sayfalar’da Antakya’lıların 29 Mart öncesi bütün sorularını yanıtlayacak iki önemli ismi ağırladı.
 

 Geçtiğimiz Cuma günü şok Grup Radyolar’ında Deniz özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Beyaz Sayfalar’a  ADALET VE KALKINMA  PARTıSı  Belediye Başkan adayı Lütfi Savaş ve CUMHURıYET HALK PARTıSı Belediye Başkan adayı ıris şentürk konuk oldu.
 

Konuya ilişkin ;şok Grup Radyoları  Başkanı ,Tamer Kerimoğlu ; “Seçimin konuşulmaya başlandığı ilk günden itibaren özellikle ilimizde merkez ilçe belediye başkanlığı için adı en çok geçen partilerden  AK Parti ve CHP adaylarını Radyolarımızda misafir ediyoruz.”dedi.
Yapılan açıklamada ; şok Grup Radyoları 92.5 Radyo şok ; 98.5 Asya Radyo ve Melodi fm ‘de programları dinleyemeyenler , kaçıranlar için bu pazar (22-02-2009)  programları tekrarları yayınlanacaktır.

Pazar  saat 13’te  AKP belediye başkan adayı Sayın  Lütfi Savaş ve yine bu pazar saat 15 ‘te CHP belediye başkan adayı Sayın ıris şentürk’ün katılımıyla gerçekleşen  programlar banttan tekrar edilecektir…ılgilenen dinleğicilerimize duyurulur..
                
      
öte yandan  şok Grup Radyoları’nın Hatay’da 92.5 Radyo şok , 98.5  Asya Radyo , Melodi Radyo ve tüm dünyada www.asyaradyo.com üzerinden dinlenebileceği ve isteyen dinleyicilerin 0326  223 72 10 numaralı telefondan soru ve görüşleriyle programa katılım sağlayabilecekleri duyuruldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir