İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çinçin’den şok Açıklamalar…

Spor-Toto 3. lig 1. grupta mücadele veren Hatayspor’un kulüp başkanı Hikmet çinçin, mevcut kadroyla başarılı olarak zirveye ortak olacaklarına inandığını söyledi.
 
 
Hatayspor kulübü ve ATSO başkanı Hikmet çinçin, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası salonunda düzenlediği basın toplantısında kulübün daha önce kötü yönetildiğinin altını çizerek, “Hatayspor son 5-10 yılda hep kötü yönetilmiştir. Geçen sezonki kamp gideri 200 bin liradır. Bu sezonki 55 günlük kamp masrafımız sadece 105 bin TL’dir” dedi.
 
 
HATAYSPOR KöTü YöNETıLMış
ıç sahada alınan mağlubiyetler ve yapılan eleştiriler nedeniyle bu basın toplantısını yapmak zorunda olduğunu dile getiren Hatayspor kulüp başkanı Hikmet çinçin, “Hatayspor’la ilgili yapılan eleştirilere ve dedikodulara açıklık getirmek amacıyla birlikteyiz.  Ben başka maç izleyip Hatayspor’un maçını telefonla izlediğim dedikodusu kesinlikle yalandır. Malatyaspor maçına kafile başkanlığı yaptım. 
 
 
 
 
Yıllardır alt yapıya gereken önem verilmiyor. Bu nedenle de Hataylı futbolcuların profesyonel kadroda bulunma şansı olmuyor. Bu da Hatayspor’un kötü yönetildiğinin bir işaretidir. Biz Hataylı futbolcuların yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz” şeklinde konuştu.
 
 
BEN HALI SAHA GöREMıYORUM
Kulübün kötü yönetilmesi nedeniyle Hatayspor’un transfer hakkının doğması için 180 bin lira ödemek zorunda kaldıklarını ifade eden kulüp başkanı çinçin, “Futbol Federasyonu’ndan 100 bin lira halı saha yapımı için para alınmış, ama ben böyle bir halı saha göremiyorum. Bir-iki kalemde Hatayspor’un para trafiğinde kötü yönetildiğini söylüyorum. Tüm bu eksiklikleri Dernekler Masası’na bildirdim” görüşünü dile getirdi.
Bu arada toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan başkan çinçin, daha sonra şunları söyledi:
 
 
 
 
YIKICI ELEşTıRıLER YöNETıMı YIPRATIR
“Biz Hatayspor yönetimine talip olurken birkaç haftalığına veya yarım sezon için gelmedik. Hatayspor’un kötü gidişini düzeltmek için geldik. Biz kısa sürede kulübü kurumsallaştırdık. Borçları da azaltmaya çalıştık. Bu kadroyla da başarılı olacağımıza inanıyorum. ıç sahada oynayacağımız maçlardan iyi sonuçlar alırsak zirveye ortak olacağımıza inancım tamdır.
 
 
 
Taraftarlarımızın eleştirilerine saygı duyuyoruz. Ancak yıkıcı eleştirilerle bu görevi yapan insanları yıpratırsak, Hatayspor’a kötülük yapmış oluruz. Bu hafta sahamızda oynayacağımız Bayrampaşaspor maçında taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir