İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defne Rotary’e yeni başkan…

Antakya Defne Rotary Kulübü Başkanı Cem Mertayak, görevini öner Cabbaraoğlu’na devretti. Mertayak, Savon Hotel’de düzenlenen devir teslim töreninde, 2008-2009 döneminin çok verimli geçtiğini ve olumlu hizmetlere imza attıklarını söyledi.
 
çalışma dönemlerinde, yönetim kurulundan ve üyelerden büyük destek gördüklerini belirten Mertayak, “Bir yıl bizim için dolu dolu geçti. Arkadaşlarımız yaptığımız her faaliyette yalnız bırakmadı ve yanımızda yer aldılar” diye konuştu. Mertayak, dönemlerinde katkılarını esirgemeyen yönetim kurulu üyelerine birer teşekkür belgesi verdi.
 
Ardından Defne Rotary’nin simgesi olan kolyeyi öner Cabbaraoğlu’na devreden Mertayak, yeni dönemde başarılar diledi.
 
CABBARAOğLU: BU KULüPTE BEN DEğıL, BıZ VARIZ
 
Cabbaraoğlu da kulüplerini, bir futbol takımı ile hizmetleri de gol ile özleştireceklerini belirterek, “öncelikle biz iyi bir takımız, gol yemeyeceğimiz kesin. Gollerde atacağız. Ama Türk insanı olarak moral güçle oynadığımız dikkate alınır ise kaç gol atacağımızı önce psikologlarımız ve kondisyonerlerimiz olan eşlerimiz ve ailelerimiz, ardından takım olarak tüm üyelerin yani bizim mevkilerimizde iyi oynamamız belirleyecektir.
 
Herkes mevkisinde iyi oynarsa yönetim kurulu Santrafor olup goller atar, aksayan bir iki mevki olur ise yönetim kurulu orta saha oyuncuları olur maçı idare edip bir iki gol atar. Bir çok mevki aksar ise yönetim kurulu defans ve kalecidir ki sadece maçın sonunu bekler. Bizim kulübümüzde yönetim ve başkanın yani santraforun adı hiçbir zaman en öne geçmemiştir. Diğer bir deyişle bu kulüpte ben değil biz varız.
 
çok sayıda üyenin kurucu üye olup devam etmeleri de bunun açık göstergesidir. Başarımızın temellerinden biri eşlerimizin ve veya ailelerimizin sadece engel olmamalarıyla değil desteği ile mümkündür” diye konuştu. Törende daha sonra 5 yeni üyeye rozetleri takıldı ve Defne Rotary üyelerinin katılımıyla pasta kesimi gerçekleştirildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir