İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emniyet Personellerini Ödüllendirdi

Vali Lekesiz, “Bir yerde huzur, esenlik, güvenlik, asayiş yoksa orada diğer hizmetlerin kalitesini tartışmak mümkün değildir. Diğer hizmetlerin arzu edilen standartta hayata geçebilmesi için güven ortamı gereklidir”
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Emsallerine göre daha fazla emek sarf eden, üstün başarılı personeli ödüllendirmeye devam eden Vali M. Celalettin Lekesiz, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Emniyet Müdür Yardımcıları, Emniyet Amirleri ve personelini  ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.
 
 
 
ödül töreninde konuşmasında güvenlik ihtiyacının önemine vurgu yapan Vali Celalettin Lekesiz, bir yerde huzur, esenlik, güvenlik, asayiş yoksa orada diğer hizmetlerin kalitesini tartışmanın mümkün olmadığını ve diğer hizmetlerin arzu edilen standartta hayata geçebilmesi için güven ortamının gerekli olduğunu dile getirdi.
 
 
 
Türk Polis Teşkilatı’nın, mevcut teknolojiyi de kullanarak suç ve suçlularla mücadele etmesini bilen, mensuplarını iyi yetiştiren bir teşkilat haline geldiğini ifade eden Lekesiz, Türk Emniyet Teşkilatının, Avrupa’nın bir çok ülkesinde gıpta ile izlenen bir teşkilat haline geldiğini belirtti.
 
 
 
1,5 milyon nüfusu, iki sınır kapısı ve limanı ile Hatay’ın yoğun bir il olduğunu kaydeden Lekesiz, polis teşkilatı mensuplarının, zamanından, konforundan, ailesinden fedakarlık yaparak bu kadar yoğun bir ilde başarı ile insanımızın huzur ve güveni için mücadele ettiğini hatırlatarak konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
 
 
“şüphesiz ilimiz genelinde görev yapan teşkilat mensuplarımızın hepsi çalışıyor. Ama bir kısmı emsallerine göre daha fazla emek sarf ediyor. Bunlar tarafımızdan fark ediliyor. Bugün de farkı olanların ödüllendirilmesi için buradayız. ılimiz genelinde görev yapan tüm polis teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlara bu vesile ile teşekkür ediyorum.”
 
 
 
çok yoğun bir yıl geçirdiklerini ifade eden ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç da, personelin çok ciddi ve yoğun emek sergilemesi sonucu bu kadar yoğun bir yılı başarı ile atlattıklarını kaydetti.
 
 
 
Konuşmaların ardından 39 emniyet personeline başarı belgeleri dağıtıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir