İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ergin; Önce dostluk diledi…

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin: “Günümüzün zor ekonomik koşullarında bu zor görevleri üstlenen Hatayspor yönetimine ve Kırıkhanspor yönetimine kolaylıklar, iki takımın teknik heyet ve futbolcularına başarılar diliyorum.”

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, “Bu hafta sonu aynı ilin iki kardeş takımı Hatayspor ile Kırıkhanspor arasında Antakya’da oynanacak maçın, öncelikle dostluğu ve kardeşliği pekiştirmesini diliyoruz” dedi.

Hatay futbolunun gelişmesi açısından ıDçspor, Hatayspor ve Kırıkhanspor’ un başarılı olmasının çok önemli olduğuna dikkati çeken Ergin, Hatay takımları arasında, dostluğun yanında, birlik ve dayanışmanın da mutlaka olması gerektiğine dikkati çekti.

Ergin, oynanacak maça ve centilmenliğe dikkat çektiği açıklamasında, şunları dile getirdi:
“Bu ortamı sağlamak için kulüp yöneticilerine, teknik adamlara ve özellikle taraftarlara büyük görev düşmektedir. Hepimiz sağduyulu davranarak Hatay futbolunun gelişmesine katkı sağlamalıyız.
Pazar günü Antakya’da oynanacak Hatayspor-Kırıkhanspor maçında elbette iki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır. Saha içinde tüm futbolcuların kazanma adına futbol mücadelesi yapması gayet doğaldır. Tribünde yer alacak iki takım taraftarları da centilmenlik çerçevesinde 90 dakika boyunca kendi takımlarını desteklemelidir.

Maçın sonucu ne olursa olsun dostluğun kazanması daha önemlidir. Bu amaca ulaşmak için aradan çıkacak birkaç çatlak sese ve provokasyonlara dikkat edelim ve birlikte bunun önlemini almalıyız.
Hatayspor Taraftarlar Derneği olarak önce dostluk diyoruz. Ardından tüm Bordo-Beyazlı taraftarları, Hatay derbisinde tribünde yerini alarak Hatayspor’ u desteklemeye davet ediyoruz.

Günümüzün zor ekonomik koşullarında bu zor görevleri üstlenen Hatayspor yönetimine ve Kırıkhanspor yönetimine kolaylıklar, iki takımın teknik heyet ve futbolcularına başarılar diliyorum.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.