İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eski Tüfekler Kapıştı…

Hüsamettin Cindoruk’un Demokrat Parti (DP) Genel Başkanlığı’na aday olması merhum başbakanlardan Adnan Menderes’in oğlu Aydın Menderes’i de kızdırdı.
 
Menderes, yarın DP Genel Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenleyerek Cindoruk’un adaylığına karşı olduğunu açıklayacak.
 
Ergenekon’un DP’ye sızma çalışmalarına karşı yoğun bir mücadele veren Genel Başkan Süleyman Soylu’nun ardından Cindoruk’un adaylığını açıklamasıyla birlikte Aydın Menderes de tepkisini ortaya koyacak.
 
Yıllarca Adnan Menderes’in avukatlığını yaptığını söyleyerek kamuoyunu yanıltan Hüsamettin Cindoruk’un şimdi de DP için aday olması Menderes’i kızdırdı.
 
Cindoruk’un avukatlık yanıltmasını kamuoyuna açıklayan Menderes’in basın toplantısında Cindoruk hakkında neler söyleyeceği merak ediliyor. Aydın Menderes’in basın toplantısı düzenlemesi DP Genel Başkanı Süleyman Soylu’yu da heyecanlandırdı.
 
Menderes’in basın toplantısında neler söyleyeceğini kendisinin de merak ettiğini dile getiren Başkan Soylu, partinin demokratik hassasiyetleri olduğunu söyledi.
 
(CıHAN)

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir