İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esnaf evine ekmek götüremiyor…

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, zar zor ayakta kalabilen, evine ekmek dahi götüremeyen esnafın olduğunu ve bu duruma üzüldüklerini bildirdi. Teksöz, yazılı açıklamasında, esnafın kalkınmasını sağlayacak çalışmaların devam ettiğini dile getirdi. Sorunları dosya halinde Ankara’ya sunduklarını belirten Teksöz, şöyle devam etti:
 
“çalışmalarımızın başında gelen esnaf sorunlarını çözmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. çünkü esnaflarımızın sorunlarının çözümü bizler için çok önemlidir. Zar zor ayakta kalabilen, hatta bazen evine bir ekmek dahi götüremeyen esnaflarımız var. Bu durum bizleri gerçekten de çok üzmektedir. Ve bu yüzden de gerekli çalışmaları yaparak sorunlara nokta koymaya gayret ediyoruz. Esnaflarımızın sorunlarını Adalet Bakanı Sadullah Ergin’e de ilettik.
 
 Ayrıca Ankara’da her 15 günde bir düzenlenen esnaf şurasına da katılarak sorunları sıcağı sıcağına masaya yatırıyoruz. Kısaca, esnaflarımızın sorunları çözülene kadar gerekirse gece gündüz demeden çalışacağız ve çözüm arayışları içerisinde olacağız. Zaman zaman meslek odaları başkanları ile de bir araya gelerek istişarede bulunuyoruz. Biriken birçok sorun var. Ama zamanla tüm sorunları çözeceğimize inanıyorum. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.